znajdz kurszamow katalogblog

Szkoła językowa: Proyecto Espanol

Proyecto Espanol - prywatna szkoła językowa, działająca nieprzerwanie od 1998 roku i specjalizująca się w nauczaniu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Posiada cztery fantastyczne ośrodki nauczania, które mieszczą się w Alicante, Granadzie, Madrycie oraz Barcelonie. Posiada m.in. akredytację Instytutu Cervantesa co gwarantuje wysoki poziom nauczania. Oferuje naukę języka na każdym poziomie oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Głównym założeniem szkoły jest codzienny kontakt z żywą kulturą Hiszpanii, aby umożliwić studentom poznawanie języka hiszpańskiego nie tylko podczas lekcji w klasie, ale także dzięki ich aktywnym udziale obcując z historią i kulturą.

Lista ośrodków szkolnych prowadzonych przez szkołę Proyecto Espanol:

Promocje

zadaj pytanie

zamow katalog2017

kartadueejrodziny

Kim jesteśmy?

Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

 

 

Kontakt

e-mail: bwj@atas.pl
tel: (22) 825 74 77,
       (22) 825 93 21 

fax (22) 489 62 67
ul. Noakowskiego 4 (Pl. Politechniki)
00-666 Warszawa

rzf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.