Easy School of Languages

Malta (Malta)

KMA-05/X
5.7
Comfort

Charakter szkoły

Easy School of Languages to szkoła językowa założona w 2003 roku, dysponująca całorocznym centrum nauczania dla osób dorosłych w Vallettcie, oraz wakacyjnym ośrodkiem nauczania dla młodzieży w urokliwej miejscowości Mosta. Szkoła posiada akredytację FELTOM, która stanowi gwarancję wysokiego poziomu nauczania.

Wiek: 11-17 lat

Długość pobytu: 2 tygodnie

Terminy:

 • 24.07-07.08.2021
 • 07.08-21.08.2021

* 29.06 – z uwagi na święto lekcje nie odbywają się i będą zastąpione wycieczką do Ta Fra Ben Rocky Beach

Komunikat dla osób podróżujących na Maltę
Według aktualnych wymogów, osoby przyjeżdżające na Maltę zobowiązane są do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do max 72 godzin przed podróżą. Zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepienia NIE zwalnia z obowiązku wykonania testu. ATAS we współpracy z laboratorium Synevo, oferuje możliwość wykupienia testu w dwujęzycznej wersji językowej (polski - angielski) w atrakcyjnej cenie – 290 zł. Wszelkie zapytania prosimy kierować do działu sprzedaży ATAS kursy@atas.pl.
W celu zapoznania się z regulaminem usługi wykupienia testu na Covid-19 za pośrednictwem ATAS, zapraszamy na naszego bloga >>> Testy na Covid-19 za pośrednictwem ATAS

Opis miasta

Mosta miasto położone w samym sercu Malty, 10 minut jazdy od zatoki St. Paul's Bay. Słynie ze wspaniałej budowli sakralnej Rotunda oraz tradycyjnych angielskich budek telefonicznych prezentujących się pięknie w maltańskim słońcu. Język angielski jest tu powszechnie używany. Błękitne niebo i ciepłe morze gwarantowane przez cały rok.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania znajduje się w Mosta. Do dyspozycji kursantów pozostają nowoczesne udogodnienia: duże, jasne sale lekcyjne, z niektórych sal rozpościera się wspaniały widok na kościół Rotunda, pokój rekreacyjny oraz halę sportową. Szkoła zapewnia codzienny transport busem z/na zajęcia lekcyjne. Na terenie szkoły w jednym terminie przebywa do 200 uczestników.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: łączy naukę w klasach z bogatym programem zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz wycieczek, w trakcie których kursanci wykorzystują zdobytą na lekcjach wiedzę, rozwijają swobodę komunikowania się w języku angielskim również poprzez wspólną zabawę i poznawanie ciekawych miejsc, zawierają nowe znajomości oraz doświadczają maltańskiego stylu życia. Zajęcia lekcyjne prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez wykwalifikowaną kadrę szkolną.

 • 20 lekcji w tygodniu
 • Każda lekcja trwa 45 minut
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Maksymalna liczba osób w klasie: 15

Sprawdź ofertę w pdf TUTAJ

Zajęcia dodatkowe
 • 1 sobotnia wycieczka całodniowa: Marsaxlokk Flea Marke & Pretty Bay, Splash and Fun Water Park, Mellieha Sandy Beach i rejs statkiem na Blue Lagoon
 • bogaty program zajęć popołudniowych i wieczornych: poszukiwanie skarbów, Valletta Cultural Visit + 5D, gry i zabawy sportowe, zwiedzanie Mdiny, Sandy Beach - Golden Bay, zajęcia relaksacyjne, spacer po wyspie Isla i Gardjola Gardens Panoramic View, wycieczka do wioski Ta’ Qali Crafts Village z pokazem wyrobów rzemieślniczych, Traditional Village Feast, zakupy, quizy, wieczór filmowy, dyskoteki w klubie Numero Uno, wieczorne imprezy
Zakwaterowanie

4* hotel Bellavista, zlokalizowany w zatoce St. Paul's Bay, 10 minut jazdy od szkoły. Kursanci mieszkają w pokojach 3,4-osobowych z łazienkami i balkonem. Do dyspozycji kursantów pozostaje m.in. basen, jacuzzi, restauracja i mini-market. Ręczniki są zapewnione. WiFi dostępne w hotelowym lobby.

Wyżywienie

śniadanie, lunch (pakowany w szkole), obiadokolacja

Przedpłata:  2000 PLN

Opłata zawiera
 • Kurs: 20 lekcji w tygodniu, każda lekcja trwa 45 minut
 • Test kwalifikacyjny
 • Szkolne materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Zajęcia pozalekcyjne i wycieczka
 • Transport grupowy z opiekunem ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Malta – Warszawa
 • Transfer szkolny z opiekum ATAS z/na lotnisko
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (NNW, KL, Bagaż)
 • Nadzór opiekuna ATAS

Nadzór opiekuna ATAS - Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju, zarówno podczas przelotu jak i w czasie trwania całego pobytu. Dodatkowo opiekę nad kursantami sprawuje anglojęzyczna kadra szkolna.

Dopłaty
 • zwrotny depozyt płatny w hotelu w dniu przyjazdu:  50 EUR

Dopłaty dodatkowe:

 • test PCR, który można wykonać za pośrednictwem ATAS w cenie 290 PLN (test można wykonać również we własnym zakresie)

 

Transport grupowy z opiekunem ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Malta – Warszawa

Transfer szkolny z opiekunem ATAS z/na lotnisko, w dniu przyjazdu i wyjazdu.

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
Zakwaterowanie - Pokój - Ile os.
Intensywność - Ilość lekcji
Transfer z lotniska w 2 strony
Ubezpieczenie - Rodzaj