EC Malta

Malta (Malta)

KMA-03/19
5.8
Zniżka od 43 EUR/tydz.

Charakter szkoły

EC - renomowana szkoła, od 1991 roku organizuje kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Posiada rekomendację Maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz zrzeszona jest w FELTOM, organizacji czuwającej nad standardem usług świadczonych przez szkoły językowe na Malcie.

Promocja: Zniżka od 43 EUR/tydz.

Wiek:
Kurs standardowy, intensywny, Mini Group, English for Work – dla osób od 16 lat (w terminie 06.04-28.04, 22.06–31.08, 28.09-26.10.2019 dla osób od 17 lat)
Kurs standardowy, intensywny, English for Work – dla osób od 30 lat
Kurs Club 50+ – dla osób od 50 lat
Terminy:
Standardowy, Intensywny, English for Work, Mini Group: w każdy poniedziałek
Club 50+: 06.05-17.05.2019, 23.09-04.10.2019

Opis miasta

St. Julians - turystyczna stolica śródziemnomorskiej Malty.

Lokalizacja szkoły

Nowoczesny ośrodek nauczania zlokalizowany jest w centrum, zajmuje dwa przestronne budynki położone naprzeciwko siebie, w których znajduje się 51 nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych sal lekcyjnych. Kursanci mogą bezpłatnie korzystać z biblioteki, laboratorium językowego z TV oraz kafejki internetowej (56 stanowisk) z dostępem do internetu, jak również strefy WiFi. Oba budynki posiadają na dachu tarasy widokowe oraz kawiarenki, w których studenci relaksują się pomiędzy lekcjami. Studenci mogą również korzystać z pobliskiego EC Beach Club.

Rodzaje kursów

Kurs Standardowy i Intensywny 16+ - szkoła EC oferuje kurs General English dla osób powyżej 16 lat, w sezonie letnim minimalny wiek uczestników to 17 lat.

Kurs Standardowy i Intensywny 30+ - program obejmuje tematykę General English w wymiarze 20 lub 30 lekcji tygodniowo. Kurs jest przygotowany specjalnie dla osób dojrzałych powyżej 30 lat, którzy pragną uczyć się języka z osobami w zbliżonym wieku.

Kurs Mini Group – nauka języka odbywa w kameralnej atmosferze, w klasie gdzie jest zaledwie 6 uczestników, co zwiększa dynamikę zajęć i pozwala spędzić więcej czasu w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem. Twoje szczególne potrzeby będą identyfikowane, monitorowane i spełnione. Program ten pozwala na bardziej spersonalizowaną naukę, uwzględniającą potrzeby każdego uczestnika. Kurs English for Work – zawiera tygodniowo 20 lekcji General English plus 10 lekcji o tematyce biznesowej np. negocjacje, spotkania, prezentacje, zawieranie kontraktów, techniki rozmów telefonicznych.

Kurs English for Work – zawiera tygodniowo 20 lekcji General English plus 10 lekcji o tematyce biznesowej np. negocjacje, spotkania, prezentacje, zawieranie kontraktów, techniki rozmów telefonicznych.

Kurs Club 50+ - przygotowany dla osób powyżej 50 roku życia, stwarza doskonałą okazję do nauki i zwiedzania w międzynarodowym towarzystwie. Nauka języka odbywa się w grupach 6-osobowych na różnych poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Po zajęciach lekcyjnych organizowany jest ciekawy program rekreacyjny np.: wycieczka z przewodnikiem do Valletty, rejs statkiem, wycieczka do Mdiny, wycieczka na wyspę Gozo, zwiedzanie Tarxien Temples, Ghar Dalam, Blue Grotto, impreza pożegnalna.

Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych, w godzinach rannych lub popołudniowych
Maksymalna liczba osób w grupie: Standardowy, Intensywny 16+/30+, English for Work: 10-12; Mini Group, Club 50+: 6

Zajęcia dodatkowe

Welcome activity, w okresie letnim wstęp do Beach Club – na prywatną plażę z basenem (z wyłączeniem niedziel i świąt), zajęcia towarzyskie (np. wieczory karaoke) Kurs Club 50+: pełen program zajęć towarzyskich oraz wycieczek

Zakwaterowanie

Szkoła EC proponuje kilka wariantów zakwaterowania:

 • rodziny goszczące, od 16 lat - starannie dobrane, oddalone od szkoły o około 10-30 minut jazdy autobusem. Oferują pokoje 1- i 2-osobowe, łazienka dzielona jest z pozostałymi domownikami.
 • apartamenty: Standard Shared Apartments i Comfort Shared Apartments, od 18 lat - usytuowane około 5-30 minut pieszo od szkoły. Dostępne są pokoje 1 lub 2-osobowe (klimatyzacja dodatkowo płatna około 5 EUR/dzień.); apartament dzielony jest z innymi kursantami, posiada wyposażoną kuchnię, bezprzewodowy internet WiFi, wspólną łazienkę. Zapewnione są ręczniki kąpielowe. Jest to idealne mieszkanie dla osób od 18 do 29 lat.
 • Be Hotel 4* od 18 lat - usytuowany w samym centrum St. Julian's stanowi część kompleksu centrum handlowego Bay Street. W pobliżu można znaleźć kawiarnie, bary i restauracje, kino, kręgielnię, piaszczystą plażę. Pokoje klimatyzowane z łazienkami, TV, balkonem oraz sejfem i WiFi (za dodatkową opłatą). Hotel oferuje swoim gościom następujące udogodnienia: restauracje, SPA, centrum ftness, basen na dachu, bar przy basenie, dostęp do internetu.
 • Valentina Hotel 3*, od 18 lat - przytulny, rodzinny hotel pięknie urządzony. Położony jest w samym sercu St Julians, zaledwie kilka minut od plaż publicznych, nocnych klubów i restauracji, ale znajduje się w cichej, bocznej ulicy, w odległości około 5 minut spacerem od szkoły EC. Udogodnienia w każdym pokoju obejmują: klimatyzację i wentylator pod sufitem, mini bar, telewizję, telefon, WiFi. Pokoje sprzątane są codziennie. Urozmaicone śniadanie kontynentalne w formie bufetu. Hotel posiada 94 pokoi. Oferuje swoim gościom następujące udogodnienia: basen na dachu, biznes centre.

pokój 2-os. w hotelu dostępny jest dla 2 osób przyjeżdżających razem

Zakwaterowanie: sobota – sobota

Wyżywienie

Rodzina:

 • śniadania i obiadokolacje

Apartament:

 • bez wyżywienia

Hotel:

 • śniadania

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera

Opłata zawiera:

 • Kurs standardowy, intensywny, Mini Group lub English for Work
 • Test kwalifikacyjny
 • Książka i szkolne materiały do nauki,
 • EC Online
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Zajęcia pozalekcyjne
 • Transport grupowy ATAS - pakiet lotniczy (1490 PLN) lub Transport własny, według wybranej opcji
 • Transfer z/na lotnisko (przy zakupie kursu z zakwaterowaniem)
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy 250 PLN (sezon: 22.06-31.08.2019 350 PLN)
 • Nadzór rezydenta ATAS: 29.06-24.08.2019
Dopłaty

Dopłaty:

- dopłata sezonowa w terminie od 15.06-29.09.2019:

 • kurs językowy 20 EUR/tydz.
 • rodzina goszcząca, pokój: 2-os. 45 EUR/tydz.; 1-os. 120 EUR/tydz.
 • apartament, pokój standard: 2-os. 70 EUR/tydz.; 1-os. 130 EUR/tydz.
 • apartament, pokój comfort: 2-os. 75 EUR/tydz.; 1-os. 145 EUR/tydz.

- podatek ECO dla osób od 18 lat (jednorazowy) 5 EUR


Dodatkowe opcje:

 • transfer z/na lotnisko przy zakupie kursu językowego bez zakwaterowania 50 EUR
 • specjalna dieta 45 EUR/tydz.

Transport grupowy ATAS - pakiet lotniczy: Warszawa - Malta - Warszawa (1490 PLN)

Istnieje możliwość organizacji transportu również we własnym zakresie.