Embassy English UK

Malta (Malta)

KMA-01
5.8

Charakter szkoły

Embassy Summer: uznana organizacja EC, która z dużym sukcesem od 1991 roku organizuje kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata, w 2019 została połączona ze znaną szkołą Embassy Summer. Dysponuje kilkoma ośrodkami nauczania na Malcie, które posiadają rekomendację Maltańskiego Ministerstwa Edukacji.

Wiek:
12 - 17 lat
Terminy:

 • 11.07.2020      kurs 1,2,3,4 tyg. 
 • 18.07.2020      kurs 1,2,3,4 tyg. 
 • 25.07.2020      kurs 1,2,3 tyg. 
 • 01.08.2020      kurs 1,2 tyg. 
 • 08.08.2020      kurs 1 tydz.

Komunikat dla osób podróżujących na Maltę

Według aktualnych wymogów, osoby przyjeżdżające na Maltę zobowiązane są do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do max 72 godzin przed podróżą. Zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepienia NIE zwalnia z obowiązku wykonania testu. ATAS we współpracy z laboratorium Synevo, oferuje możliwość wykupienia testu w dwujęzycznej wersji językowej (polski - angielski) w atrakcyjnej cenie – 290 zł. Wszelkie zapytania prosimy kierować do działu sprzedaży ATAS kursy@atas.pl.
W celu zapoznania się z regulaminem usługi wykupienia testu na Covid-19 za pośrednictwem ATAS, zapraszamy na naszego bloga >>> Testy na Covid-19 za pośrednictwem ATAS

 

Opis miasta

Malta - miejsce pełne magii, ciepłe morze, słońce, starożytne zabytki, a w dodatku przesympatyczni mieszkańcy, od lat przyciągają podróżników. Angielski, będący tu językiem urzędowym, stanowi o atrakcyjności tego miejsca do doskonalenia umiejętności językowych.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: zajęcia lekcyjne odbywają się w szkole EC położonej w St Julians. Zapewnia ona bardzo dobre warunki do nauki języka angielskiego i bezpieczeństwo. Zajęcia lekcyjne odbywają się w klimatyzowanych salach.

Rodzaje kursów

Kurs wakacyjny: 20 lekcji w tygodniu
Zajęcia lekcyjne odbywają się rano i po południu
Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna liczba osób w grupie: 10

Kurs językowy: wakacyjny program nauczania łączy elementy zabawy i nauki w grupach międzynarodowych, co stwarza niepowtarzalną okazję do rozwijania umiejętności językowych, a także zawierania przyjaźni z osobami z całego świata. Lekcje prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania i koncentrują się na głównych elementach nauczania jak: konwersacje, czytanie, pisanie, słuchanie oraz poprawna wymowa.

Zajęcia dodatkowe

5 zajęć popołudniowych i 5 wieczornych plus 1* całodniowa wycieczka w tygodniu

* na kursie min. 2-tyg. i z wyjątkiem ostatniego tygodnia kursu

Przykładowe zajęcia popołudniowe i wieczorne: wieczór powitalny, wycieczka do Valletty, do Mdiny, pływanie w Golden Bay, rejs statkiem, wizyta w parku wodnym, barbecue na plaży, sportowy festiwal, karaoke,  wieczory międzynarodowe, party w pianie, quizy, gry i zabawy na plaży, wycieczka na piaszczystą plażę, kręgle

Zakwaterowanie

Hotel Topaz 3* zlokalizowany na północnym wybrzeżu Malty, w St.Pauls's Bay. Oferuje klimatyzowane pokoje 2 osobowe z łazienkami, ręczniki kąpielowe są zapewnione. Ręczniki plażowe należy mieć własne. Uczestnicy dowożeni są na zajęcia busem szkolnym, a bezpieczeństwo i opieka są na najwyższym poziomie. Podczas zajęć dodatkowych uczestnicy mają zapewnioną opiekę liderów należących do kadry szkoły.

Wyżywienie

Śniadanie, ciepły lunch, obiadokolacja

 

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera
 • Kurs wakacyjny: 20 lekcji w tygodniu
 • Test kwalifikacyjny
 • Szkolne materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie: hotel Topaz 3*; śniadanie, lunch, obiadokolacja
 • Transfer z lotniska
 • Przelot czarterowy Warszawa - Malta - Warszawa  -1490 PLN lub Transport własny, według wybranej opcji
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (350 PLN)

 

Dopłaty
 • Depozyt płatny w dniu przyjazdu do hotelu:   50 EUR

 Dodatkowe opcje:

 • test PCR, który można wykonać za pośrednictwem ATAS w cenie 290 PLN (test można wykonać również we własnym zakresie)

W okresie 01.08.2020 - 17.10.2020 możliwość skorzystania z przelotu czarterowego Air Malta: Warszawa - Malta - Warszawa (1490 PLN)

Istnieje możliwość organizacji transportu również we własnym zakresie.

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
640 EUR

3038

1 EUR = 4.7484 PLN kurs z 2021-10-21 04:01:02