EC Malta

Malta (Malta)

KMA-07/R/19
5.7
rodzic z dzieckiem

Charakter szkoły

Renomowana szkoła EC od 1991 roku organizuje kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Posiada rekomendację Maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz zrzeszona jest w FELTOM, organizacji czuwającej nad standardem usług świadczonych przez szkoły językowe na Malcie.

Wiek:

 • dziecko/młodzież: 7–13 lat, 13–17 lat
 • rodzic/opiekun: od 18 lat, od 30 lat

Terminy:

 • 22.06.2019
 • 29.06.2019
 • 06.07.2019
 • 13.07.2019
 • 20.07.2019
 • 27.07.2019
 • 03.08.2019
 • 10.08.2019*
 • 17.08.2019**
 • 24.08.2019***

* kurs 1, 2, 3-tyg., ** kurs tylko 1, 2-tyg., *** kurs tylko 1-tyg.

Opis miasta

Malta – magiczna, słoneczna wyspa, otoczona przez ciepłe morze, pełna starożytnych zabytków i zamieszkana przez przesympatycznych mieszkańców. Angielski jest tu jednym z języków urzędowych, co sprawia, że to świetne miejsce nie tylko na wakacje, ale też do doskonalenia umiejętności językowych. Zajęcia dla dorosłych odbywają się w turystycznej stolicy Malty, St. Julian's, natomiast ośrodek szkolny dla dzieci zlokalizowany jest w miejscowości Swatar.

Lokalizacja szkoły

RODZIC: Zajęcia lekcyjne odbywają się w nowoczesnym centrum nauczania EC dla dorosłych, zlokalizowanym w samym centrum St. Julian's, turystycznej stolicy Malty. Szkoła zajmuje dwa imponujące budynki położone obok siebie, w których znajduje się 59 nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych sal lekcyjnych. Kursanci mogą bezpłatnie korzystać z laboratorium z TV, komputerów z dostępem do internetu, strefy WiFi oraz z biblioteki. Oba budynki posiadają na dachu tarasy widokowe oraz kawiarenki, w których można spędzać przerwy pomiędzy lekcjami. Studenci mogą również korzystać z pobliskiego EC Beach Club.

DZIECKO: Zajęcia lekcyjne odbywają się w pobliżu University of Malta, w miejscowości Swatar, na terenie prywatnej szkoły St. Martins College. Wszystkie klasy są klimatyzowane. Na lekcje dzieci dowożone są szkolnym autobusem. Dojazd zajmuje około 20 minut.

Rodzaje kursów

Rodzic/opiekun ma do wyboru kurs standardowy lub intensywny (rodzic musi wybrać kurs standardowy jeśli dziecko uczestniczy w programie Day Programme bez zajęć pozalekcyjnych), zajęcia na tych kursach odbywają się w równoległych godzinach z kursem dla dzieci. Szkoła organizuje kursy w dwóch różnych grupach wiekowych, dla osób powyżej 18 lat lub dla osób powyżej 30 lat.

Dziecko uczestniczy w programie Day Programme (z kursem standardowym), można wybrać opcję z zajęciami pozalekcyjnymi lub bez nich. 

Program dnia dziecka: od poniedziałku do piątku około godz. 07:30 szkolny autobus zabiera dzieci spod budynku szkoły dla osób dorosłych w St. Julian's na zajęcia lekcyjne w St. Martins College. Polecane jest wybranie zakwaterowania w St. Julian's lub w pobliżu. W programie zajęć dla dzieci przewidziane są 4 lekcje dziennie, po zajęciach lekcyjnych gorący lunch. Następnie, około godz.13:45, dzieci odwożone są pod budynek szkoły w St. Julian's skąd rodzic/opiekun odbiera pociechę. Dzieci mogą opcjonalnie wziąć udział w programie zajęć rekreacyjnych organizowanych po lunchu. Przewidywany powrót po zajęciach rekreacyjnych do St. Julian's około 17:30 (z wyjątkiem wieczoru na plaży z grillem – powrót około 20:00).

 

Day Programme – Dziecko: 20 lekcji w tygodniu, codzienny transport do szkoły St. Martins College
Standardowy dla osób 18+/Standardowy dla osób 30+: 20 lekcji w tygodniu
Intensywny dla osób 18+/Intensywny dla osób 30+: 30 lekcji w tygodniu

Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna liczba osób w grupie: Day Programme: 15; standardowy, intensywny: 12

Zajęcia dodatkowe

Dzieci mogą opcjonalnie wziąć udział w programie zajęć rekreacyjnych (wycieczka do Mdina, gry i zabawy sportowe, Golden Bay, pizza party, wizyta w Valletta, zwiedzanie huty szkła w Mdina oraz spacer po Rabat, wycieczka na piaszczystą plażę z kolacją, karaoke party, zakupy w Sliema) organizowanych po lunchu.

Zakwaterowanie

Szkoła EC proponuje następujące warianty zakwaterowania:

 • Valentina Hotel 3* – przytulny, rodzinny, pięknie urządzony hotel. Położony jest w samym sercu St. Julian's, zaledwie kilka minut od plaż publicznych, nocnych klubów i restauracji, ale znajduje się w cichej, bocznej ulicy, w odległości około 5 minut spacerem od szkoły EC. Udogodnienia w każdym pokoju obejmują: klimatyzację i wentylator pod sufitem, mini bar, telewizję, telefon, WiFi. Pokoje sprzątane są codziennie. Urozmaicone śniadanie kontynentalne w formie bufetu. Hotel posiada 94 pokoje. Oferuje swoim gościom następujące udogodnienia: basen na dachu, biznes centre.
 • Be Hotel 4* usytuowany w samym centrum St. Julian's stanowi część kompleksu centrum handlowego Bay Street. W pobliżu można znaleźć kawiarnie, bary i restauracje, kino, kręgielnię, piaszczystą plażę. Pokoje klimatyzowane z łazienkami, TV, balkonem oraz sejfem i WiFi (za dodatkową opłatą). Hotel oferuje swoim gościom następujące udogodnienia: restauracje, SPA, centrum fitness, basen na dachu, bar przy basenie, dostęp do internetu.

Pokoje 2-osobowe z łazienkami.


Uwaga! Ceny zakwaterowania w hotelu mogą ulec zmianie.

Wyżywienie

W zależnosci od wybranej opcji: śniadanie lub śniadanie + obiadokolacja.

Dziecko dodatkowo gorący lunch w szkole od poniedziałku do piątku.

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera
 • Kurs:Day Programme – Dziecko: 20 lekcji w tygodniu, codzienny transport do szkoły St. Martins College;Standardowy dla osób 18+/Standardowy dla osób 30+: 20 lekcji w tygodniu; Intensywny dla osób 18+/Intensywny dla osób 30+: 30 lekcji w tygodniu
 • Test kwalifikacyjny
 • Materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie wg wybranej opcji
 • Transfer z/na lotnisko zgodnie z ofertą szkoły
 • Nadzór rezydenta: 29.06–24.08.2019
 • Wedle wybranej opcji: Transport grupowy ATAS - pakiet lotniczy (1490 PLN/os.) lub Transport własny
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (350 PLN/os.)
Dopłaty
 • transfer z/na lotnisko na Malcie (w przypadku rezerwacji kursu bez zakwaterowania lub samego zakwaterowania dla rodzica)  50 EUR
 • jednorazowy podatek ECO dla osób od 18 lat  5 EUR

Transport grupowy ATAS - pakiet lotniczy: Warszawa - Malta - Warszawa (1490 PLN)

Istnieje możliwość organizacji transportu również we własnym zakresie.