Brighton Language College

Brighton (Wielka Brytania)

KAA-24/R
5.7
rodzic z dzieckiem

Charakter szkoły

Brighton Language College to prywatna szkoła językowa, założona w 1995 roku, posiada akredytację British Council oraz EnglishUK. Cieszy się opinią jednej z najlepszych szkół językowych w Brighton.

 • Wiek:

Dziecko: Explorer 5–11 lat
Rodzic/opiekun: od 20 lat

 • Terminy:

w każdy poniedziałek w terminie od 30.03 do 28.08.2020

Opis miasta

Brighton – pełne życia, nadmorskie miasto, zlokalizowane na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. To ekskluzywne, kosmopolityczne i przyjazne miejsce łączące zabytkowe budynki, tętniącą życiem scenę muzyczną i teatralną oraz rodzinną rozrywkę.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: szkoła położona jest w samym centrum miasta, naprzeciwko słynnej rezydencji królewskiej Royal Pavilion oraz 2 minuty spacerem od plaży. Zajmuje 2 budynki przy Old Steine i oferuje następujące udogodnienia: 35 nowoczesnych sal lekcyjnych, 2 duże salony studenckie, patio, bezpłatne WiFi na terenie szkoły.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: innowacyjny kurs rodzinny stanowi wyzwanie zarówno dla dziecka jak i rodzica, pogłębia ich zainteresowanie oraz zaangażowanie w naukę języka angielskiego. Szkoła stosuje nowoczesne, tematyczne podejście do nauki, kładzie nacisk na rozwój mowy i komunikację poprzez starannie przygotowane i interaktywne zajęcia w klasie. W pierwszy poniedziałek w szkole odbywa się test językowy dla wszystkich uczestników, którzy następnie są przydzieleni do grup w odpowiednim wieku i na odpowiednim poziomie zaawansowania. Rodzic może uczyć się w tym samym czasie co dziecko, lub po prostu odpocząć i cieszyć się wypoczynkiem w Brighton.
Zajęcia dla osób dorosłych i dzieci prowadzone są na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego, przez wykwalifikowaną kadrę szkolną.

Dziecko – kurs Explorer: 20 lekcji w tygodniu w godz. 09.00–12.30

Rodzic – kurs standardowy: 20 lekcji w tygodniu w godz. 09.15-12.30

Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna liczba osób w grupie: dziecko 8-12, rodzic 10–14

Zakwaterowanie

Szkoła proponuje zakwaterowanie u starannie dobranych i sprawdzonych rodzin goszczących (maksymalnie 2 osoby w jednej rodzinie), dojazd do szkoły zajmuje około 20–45 minut. To wspaniała okazja by posługiwać się angielskim w codziennych sytuacjach, co poprawi płynność wymowy i pozwoli lepiej poznać brytyjską kulturę. Każda rodzina stanowi odmienne doświadczenie brytyjskiego życia, w którym będziesz mile widziany jako jeden z mieszkańców. Ręczniki należy mieć własne. Koszt dojazdu do szkoły pokrywa uczestnik, około 20 GBP/tydz.

Pokoje  2-osobowe.

Wyżywienie

Śniadanie, obiadokolacja.

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera
 • Dziecko – Explorer: 20 lekcji w tygodniu w godz. 09.00–12.30; Rodzic, kurs standardowy: 20 lekcji w tygodniu w godz. 09.15-12.30
 • Test kwalifikacyjny
 • Szkolne materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie: wg wybranej opcji
 • Nadzór rezydenta: 28.06–29.08.2020
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy: NNW, KL, Bagaż, Koszty Rezygnacji, Choroby Przewlekłe (sezon 27.06-29.08: 350 PLN; poza sezonem: 250 PLN)
Dopłaty
 • szkolny taxi transfer z lotniska w 1 stronę:
  • Heathrow 132 GBP, Gatwick 84 GBP, Stansted/Luton 184 GBP
 • specjalna dieta                                 30 GBP/tydz.

Przelot/ przejazd organizowany jest we własnym zakresie.
Istnieje możliwość wykupienia biletu lotniczego za pomocą biura ATAS.

Skonfigruj swój kurs językowy