EC USA

Nowy Jork (Stany Zjednoczone Ameryki USA)

KUA-04/N
5.8
Zniżka 91-112 USD/tydz. Standardowa KURS 2020 - potwierdzony

Charakter szkoły

EC: renomowana szkoła, od 1991 roku organizuje kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Akredytowana przez wiele organizacji międzynarodowych, np. British Council, EnglishUK, EnglishUS, ACCE. Posiada ośrodki nauczania w Europie, Ameryce, Australii, Nowej Zelandii i Afryce.

Promocja: Zniżka 91-112 USD/tydz.

Wiek:
od 16 lat, od 30 lat
Osoby poniżej 18 lat – muszą zarezerwować pokój 1-osobowy u rodziny oraz transfer szkolny z/na lotnisko.

Terminy: w każdy poniedziałek

Opis miasta

Nowy Jork: metropolia uważana za światowe centrum mody, rozrywki i kultury, a także centrum biznesowo-ekonomiczne. Corocznie przyciąga miliony turystów, którzy chcą poczuć niesamowitą atmosferę tego miasta.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: nowoczesny ośrodek nauczania zlokalizowany w samym centrum, tuż przy Times Square, Broadwayu, 5th Avenue. Szkoła znajduje się na 11 piętrze okazałego biurowca. Uczniowie mają do dyspozycji nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale lekcyjne, stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, kawiarnię oraz WiFi. W szkole znajdują się osobne recepcje oraz pokoje wypoczynkowe dla kursantów od 16 i od 30 roku życia. W jednym terminie szkoła może przyjąć około 135 uczniów.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: kurs standardowy: 20 lekcji w tygodniu lub kurs intensywny, English for Work: 30 lekcji w tygodniu (English for Work: 20 lekcji General English + 10 lekcji z zakresu tematyki biznesowej). Szkoła proponuje kursy standardowe i intensywne, pozwalające rozwinąć podstawowe kompetencje językowe, a także poprawić znajomość gramatyki, zakres słownictwa i wymowę. Ponadto oferuje kurs English for Work, uczący dodatkowo zastosowania języka angielskiego w środowisku pracy. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską.

Każda lekcja trwa 45 minut, zajęcia w godzinach porannych i popołudniowych. Nauka w grupach międzynarodowych. Maksymalna liczba osób w grupie: 15.

Zajęcia dodatkowe

Dla osób chętnych organizowane są dodatkowe zajęcia kulturalne i towarzyskie oraz ciekawe wycieczki, np. Boston, Waszyngton, płatne bezpośrednio w szkole.

Zakwaterowanie
 • rodziny goszczące: starannie dobrane przez szkołę; wszystkie mieszkają w bezpiecznych rejonach miasta, w dzielnicach Bronx, Brooklyn, Queens, Staten Island (około 45-60 minut jazdy komunikacją miejską do szkoły) oraz Manhattan (około 25-45 minut jazdy do szkoły). Pokoje 1-osobowe, łazienka współdzielona z pozostałymi mieszkańcami. Ręczniki są zapewnione. W większości wypadków konieczne jest korzystanie z ogólnej pralni, często zlokalizowanej w tym samym budynku
 • Standard New Yorker Residence: akademik położony w pobliżu Times Square, spacer do szkoły zajmuje około 15 minut. Oferuje w pełni urządzone 1, 2-osobowe pokoje z łazienkami, TV, WiFi, lodówką i klimatyzacją. Mieszkańcy mają też do dyspozycji wspólne pomieszczenia: salon, kuchnię (sprzęty i naczynia do wypożyczenia lub zakupu w niskiej cenie), siłownię, płatną pralnię (ok. 4 USD za pranie). Pomieszczenia wspólne są codziennie sprzątane. Kursanci muszą mieć własne ręczniki.

Zakwaterowanie: sobota - sobota

Przejazdy po mieście kursanci opłacają we własnym zakresie, koszt biletu na metro to ok. 32 USD/tydz.

Wyżywienie
 • Rodzina Standard: śniadanie, obiadokolacja
 • Rodzina na Manhattanie: śniadanie
 • Akademik: bez wyżywienia

Przedpłata:  2000 PLN

Opłata zawiera
 • Kurs, według wybranej opcji
 • Test kwalifikacyjny online
 • Książka i materiały do nauki
 • Dostęp do platformy internetowej EC Online
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie, według wybranej opcji
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (poza sezonem - 250 PLN; w terminie 27.06-29.08.2020 - 350 PLN)
Dopłaty
 • Dokumenty wizowe I-20 80 USD

Dodatkowe opcje:

 • Dieta specjalna (z wyjątkiem wegetariańskiej) 45 USD/tydz.
 • Transfer z lotnisk JFK, La Guardia, Newark (w 1 stronę): 180 USD
 • Lekcje tańca (5 lekcji) 120 USD
 • Istnieje możliwość wykupienia biletu lotniczego za pomocą biura ATAS.
 • Alternatywą jest zorganizowanie przelotu/przejazdu na własną rękę.

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Zakwaterowanie - Pokój - Ile os.
Intensywność - Ilość lekcji
od 1125 USD

od 4627

1 USD = 3.9051 PLN kurs z 2020-11-24 01:02:01