Kings UK

Moreton Hall (Wielka Brytania)

KAA-02/R
6.0
rodzic z dzieckiem

Charakter szkoły

Kings to renomowana szkoła językowa, założona w 1957 roku. Posiada akredytację British Council oraz zrzeszona jest w EnglishUK, co gwarantuje wysoki poziom prowadzonych zajęć oraz dobry standard zakwaterowania. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską na różnych poziomach zaawansowania.

Wiek: dziecko 3–7 lat, 8–13 lat; rodzic/opiekun od 20 lat
Terminy: 05.07, 12.07, 19.07, 26.07, 02.08, 09.08, 16.08, 23.08.2020*

Czas trwania: 1-2-tygodnie

* tylko 1-tyg. pobyt

Opis miasta

Moreton Hall: kampus, który znajduje się na granicy Anglii i Walii, w pobliżu miasta Oswestry, tylko godzinę jazdy z Manchesteru, Liverpoolu czy Birmingham.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: prestiżowy kampus zajmujący imponujące budynki, położony na 100 akrach pięknego parku. Posiada doskonałe zaplecze zarówno do nauki jak i uprawiania sportu. Na terenie ośrodka uczestnicy mają dostęp do następujących udogodnień: 9-dołkowego pola golfowego, studia tańca, 25-metrowego krytego basenu z podgrzewaną wodą, krytej hali sportowej, boisk sportowych, kortów tenisowych, jadalni, sali teatralnej, WiFi. W jednym terminie szkoła przyjmuje około 50 rodzin.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: specjalnie opracowany program nauczania, który łączy naukę języka angielskiego z aktywnymi wakacjami. Program oferuje oddzielne elementy kursu dla rodziców i dzieci, ale zawiera też wiele aktywności łączonych, abyście mogli cieszyć się wspólnym pobytem. Wymagany poziom zaawansowania: minimum podstawowy.

Kurs standardowy: 15 lekcji w tygodniu
Każda lekcja trwa 60 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna liczba osób w klasie: 12

Zajęcia dodatkowe

Na początku pobytu zapoznanie ze szkołą i okolicą. Ciekawy program zajęć popołudniowych i wieczornych. Całodniowe wycieczki w soboty np.: Oxford, Liverpool; Warwick Castle and Stratford-upon-Avon, Manchester, Birmingham, Chester oraz 2 wycieczki popołudniowe w tygodniu np.: Chirk Castle, Erddig and Powys Castle, Attingham Park, Canal walk, Typical English tea room visit, kręgle.

Po lekcjach odbywa się ciekawy program zajęć:
Dziecko – zajęcia pozalekcyjne mogą obejmować następujące aktywności: pływanie, łucznictwo, sztuka i rzemiosło, badminton, gotowanie, taniec, teatr, szermierka, piłka nożna, hokej, krykiet, lacrosse, słuchanie muzyki, biegi na orientację, poszukiwanie skarbów, rugby. Wieczorne zajęcia dla dzieci to np. dyskoteka, zumba, noc filmowa, pływanie.

Rodzic – bezpłatny dostęp do basenu, centrum fitness, hali sportowej. Specjalistyczne zajęcia takie jak tenis, nauka gry w golfa, zabiegi spa, fitness z trenerem personalnym oraz dodatkowe lekcje angielskiego można zamówić za dodatkową opłatą.

Zakwaterowanie

Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu w domach akademickich (nowocześnie i funkcjonalnie wyposażone pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami) wspólne dla rodzica z dzieckiem. W każdym domu znajduje się wspólna przestrzeń – pokój gdzie można zrelaksować się z przyjaciółmi słuchając muzyki czy oglądając TV. Ręczniki należy mieć własne. Na terenie ośrodka jest płatna pralnia i gabinet medyczny.

Zakwaterowanie: niedziela–sobota

Wyżywienie

Posiłki serwowane są w szkolnej jadalni; śniadanie, obiad i kolacja. Lunch i kolacja są zazwyczaj serwowane na ciepło (lunch pakowany podczas wycieczek) oraz w formie bufetu na zimno.

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera
  • Kurs dla dziecka i dla rodzica: 15 lekci w tygidniu
  • Test kwalifikacyjny
  • Szkolne materiały do nauki
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Zakwaterowanie i wyżywienie: zgodnie z ofertą
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy: 350 PLN

 

Dopłaty

depozyt płatny pierwszego dnia w szkole: 50 GBP/os.

szkolny transfer z lotniska (w 1 stronę/za rodzinę):

  • Manchester i Liverpool: 120 GBP
  • Heathrow: 365 GBP

 

Istnieje możliwość wykupienia biletu lotniczego za pomocą biura ATAS.

Alternatywą jest zorganizowanie przelotu/przejazdu na własną rękę.

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
Zakwaterowanie - Pokój - Ile os.