St Andrews College Language Schools

Edynburg (Wielka Brytania)

KAA-36/X
5.9
Comfort

Charakter szkoły

St. Andrew's College: szkoła założona w 2002 roku, posiada akredytację British Council, zrzeszona jest w EnglishUK. Oferuje letnie nauczanie języka angielskiego z programem kulturalnym dla młodzieży w wieku 11-18 lat w całej Szkocji i Anglii.

Wiek: 11-18 lat

Długość pobytu:  2 tygodnie

Terminy:

18.07 - 01.08.2022

Ważne: W związku z czasowymi obostrzeniami wjazdowymi, uczestników kursu obowiązują zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii publikowane na https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wielka-brytania

 

Opis miasta

Edynburg: stolica Szkocji, jedno z ciekawszych i najładniejszych miast w Europie. Znajdziesz tutaj zarówno morze jak i góry, ważne zabytki, średniowieczne ulice, ale też promenady i nowoczesne centra handlowe. Na obrzeżach miasta znajdują się wzgórza, z których roztacza się piękny widok na Edynburg i jego okolice.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: zajęcia odbywają się w ośrodku Merchiston Castle, położonym w spokojnej, zielonej okolicy u podnóża wzgórz Pentland. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych szkół w Szkocji, która znajduje się na 96-akrowej wspaniałej posiadłości w Colinton w Edynburgu. Oferuje najnowocześniejsze obiekty do nauki, zakwaterowania i zapewnia możliwość uprawiania różnych sportów. Do dyspozycji kursantów pozostają wygodne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, pokój rekreacyjny, kantyna, biblioteka, WiFi, hale sportowe, boisko do piłki nożnej, rozległe tereny zielone. W jednym terminie szkoła mieści do 160 osób.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: nauka języka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania i prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. Program nauki połączony jest z ciekawymi zajęciami kulturalnymi i sportowo-rekreacyjnymi co pozwala młodzieży rozwijać umiejętności językowe, poszerzyć wiedzę o kulturze Szkocji oraz nawiązać przyjaźnie z uczestnikami z całego świata. Nauka w tej prawdziwie historycznej szkole, daje uczniom niesamowitą możliwość „live the language” w stolicy Szkocji i doświadczenia autentycznego brytyjskiego nauczania w ekskluzywnej szkole z internatem.

Zajęcia dodatkowe
 • Bogaty program zajęć rannych lub popołudniowych, w tym 2 wycieczki po Edynburgu i codzienne zajęcia wieczorne w tygodniu np. koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rounders, hokej, zumba, fitness, rugby, gry planszowe, warsztaty z innowacyjnego myślenia, zajęcia plastyczne i artystyczne, klub konwersacyjny, Edingurgh Castle, Calton Hill/Princes Street, Scottish National Gallery of Modern Art, National Museum of Scotland, noc filmowa, karaoke, dyskoteka, quizy, zagadki kryminalne, bingo, talent show
 • 2 wycieczki całodniowe sobotnie np.: Glasgow, Alnwick Castle

 

Zakwaterowanie

Akademik, kursanci zakwaterowani są na terenie kampusu, pokoje głównie 1-osobowe z łazienkami, dostępne są również pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką. Dziewczęta i chłopcy mieszkają w oddzielnych skrzydłach. Kadra sprawuje 24h nadzór. Mają dostęp do WiFi i płatnej pralni (10 GBP/pranie). Ręczniki są zapewnione.

Pokój: 1, 2-os. z łazienką

Wyżywienie

Śniadanie, ciepły lunch w szkole (w weekend pakowany), obiadokolacja

Przedpłata: 2000 PLN

Opłata zawiera
 • Kurs wakacyjny: 15 godzin w tygodniu
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Test kwalifikacyjny
 • Szkolne materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
 • Transfer szkolny: z/na lotnisko
 • Transport grupowy ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Edynburg – Warszawa
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (NNW, KL, Bagaż)
 • Nadzór opiekuna ATAS

Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju, zarówno podczas przelotu jak i w czasie trwania całego pobytu. Dodatkowo opiekę nad kursantami sprawuje anglojęzyczna kadra szkolna.

Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

 • depozyt płatny w akademiku 40 GBP

Dodatkowe opcje:

 • polisa od kosztów rezygnacji* 350 PLN

*opłata za polisę KR nie podlega zwrotowi, nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora

Przelot grupowy z opiekunem ATAS: pakiet lotniczy

Przelot na trasie: Warszawa (lub Modlin) - Edynburg - Warszawa (lub Modlin), rozkład lotów będzie podany w terminie późniejszym

Transfer szkolny z opiekunem ATAS z/na lotnisko w Edynburgu w dniu przyjazdu i wyjazdu.

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
9760 PLN