Kings Los Angeles

Los Angeles-Malibu (Stany Zjednoczone Ameryki USA)

KUA-12/X/3
5.9
Comfort

Charakter szkoły

Kings: wiodąca grupa międzynarodowych szkół językowych w Wielkiej Brytanii i USA, założona w 1957 roku, posiada rekomendację British Council oraz English UK. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę szkolną.

Wiek: 10–17 lat

Długość pobytu:  3 tygodnie

Termin:

06.07 – 28.07.2021

 

Opis miasta

Malibu: magiczne miejsce, położone w aglomeracji Los Angeles, oferuje najsłynniejsze na świecie plaże ze smukłymi palmami i bulwarem zachodzącego słońca. Niepowtarzalne wydarzenia kulturalne i atrakcje turystyczne światowej klasy przyciągają turystów z całego świata.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: zajęcia prowadzone są na terenie fantastycznego Uniwersytetu Pepperdine, zlokalizowanego w zachodniej części kalifornijskiego wybrzeża, w aglomeracji Los Angeles. Kampus znajduje się w pieszej odległości od gór Santa Monica i oferuje wspaniały widok na Pacyfik. Na terenie ośrodka o powierzchni 336ha uczestnicy mają do dyspozycji: nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, basen, boiska sportowe, restaurację z tarasem widokowym na ocean, przestronne pokoje rekreacyjne, internet WiFi. W jednym terminie szkoła przyjmuje do 250 kursantów.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: program łączy w sobie naukę w klasach z ciekawym programem zajęć pozalekcyjnych i wycieczek pod nadzorem kadry szkolnej. Wspólna nauka oraz aktywności w towarzystwie międzynarodowym w naturalny sposób rozwijają umiejętności językowe oraz poszerzają wiedzę o Stanach Zjednoczonych i innych kulturach w atmosferze niezwykłej, wakacyjnej zabawy.

 • 15 godzin w tygodniu
 • Każda lekcja trwa 60 minut
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Maksymalna liczba osób w grupie: 15
Zajęcia dodatkowe
 • Codzienne zajęcia wieczorne i raz w tygodniu popołudniowe zajęcia sportowo – rekreacyjne, np. baseball, koszykówka, taniec, dyskoteka, pokazy mody, karaoke, mini-olimpiada, wieczory filmowe, quizy, piłka nożna, pływanie, pokazy talentów, tenis
 • 10 wycieczek całodniowych: Santa Monica, LACMA & The Grove/Farmers Market, Disneyland, The Americana and Glendale Galleria, Santa Barbara, Downtown LA or Hollywood i Griffith Observatory, Universal Studios, Citadel Outlets, California Science Center and Beverly Hills, Vanice Beach

  Bilety wstępów oraz przejazdy są wliczone w cenę zgodnie z programem

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: w akademiku, na terenie kampusu, w 2-osobowych pokojach z wiatrakami. Dziewczęta i chłopcy mieszkają w oddzielnych strefach. Łazienki dzielone są zwykle na 4 osoby. Kadra szkolna mieszka na terenie kampusu z młodzieżą i sprawuje nadzór 24h. Płatna pralnia dostępna jest na terenie kampusu, 3 USD za pranie. Kursanci proszeni są o zabranie własnych ręczników. Uczestnicy nie mogą samodzielnie wychodzić poza kampus.

Pokoje 2-osobowe

Wyżywienie

Śniadanie, lunch, obiadokolacja (lunch i obiadokolacja serwowane na ciepło, podczas wycieczek pakowany lunch)

Przedpłata:  4000 PLN

Uwaga!
Od 11 listopada 2019 Polacy mogą podróżować turystycznie do USA bez wiz, konieczne jest uzyskanie autoryzacji ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Koszt ok. 14 USD (upoważnia do wielokrotnych podróży przez okres dwóch lat). Rejestracja na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. System ESTA będzie dostępny dla podróżnych posiadających paszport z chipem do odczytu komputerowgo.

Opłata zawiera
 • Kurs: 15 godzin w tygodniu
 • Test kwalifikacyjny
 • Szkolne materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
 • Transfer szkolny: z/na lotnisko
 • Transport grupowy ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Los Angeles - Warszawa (4500 PLN)
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (NNW, KL, Bagaż)
 • Nadzór opiekuna ATAS

Nadzór opiekuna ATAS - Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju. Dodatkowo opiekę w kampusie nad kursantami sprawuje anglojęzyczna kadra szkolna.

Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

 • depozyt płatny pierwszego dnia w akademiku 100 USD

Dodatkowe opcje:

 • polisa od kosztów rezygnacji  670 PLN

Transport grupowy ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Los Angeles - Warszawa

Szczegóły przelotu liniami PLL LOT:
Warszawa-Los Angeles godz. 09.30 – 12.45
Los Angeles-Warszawa godz. 23.25 – 20.00

Transfer:

Transfer szkolny z/na lotnisko w Los Angeles w dniu przyjazdu i w dniu wyjazdu.

 

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Zakwaterowanie - Pokój - Ile os.
Intensywność - Ilość godzin
Transfer z lotniska w 2 strony
Ubezpieczenie - Rodzaj