The Language Academy

Miami (Stany Zjednoczone Ameryki USA)

KUA-14/X
5.7
Comfort

Charakter szkoły

The Language Academy: renomowana amerykańska szkoła językowa, założona w 1997 roku. Posiada akredytację Quality English oraz zrzeszona jest w EnglishUSA. Siedziba szkoły znajduje się w Fort Lauderdale w stanie Floryda, ale kampusy wakacyjne dla młodzieży zlokalizowane są także w Nowym Jorku i Los Angeles.

Wiek: 13-18 lat

Długość pobytu: 2 tygodnie

Termin:

09.07-25.07.2021

Komunikat dla osób podróżujących do USA

Według aktualnych wymogów, osoby przyjeżdżające do USA zobowiązane są do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do max 72 godzin przed podróżą. Zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepienia NIE zwalnia z obowiązku wykonania testu. ATAS we współpracy z laboratorium Synevo, oferuje możliwość wykupienia testu w dwujęzycznej wersji językowej (polski - angielski) w atrakcyjnej cenie – 290 zł. Wszelkie zapytania prosimy kierować do działu sprzedaży ATAS kursy@atas.pl.
W celu zapoznania się z regulaminem usługi wykupienia testu na Covid-19 za pośrednictwem ATAS, zapraszamy na naszego bloga >>> Testy na Covid-19 za pośrednictwem ATAS

Opis miasta

Miami: multikulturowe miasto na Florydzie, w którym lato nigdy się nie kończy. Piękne plaże, wspaniała architektura, wybuchowa mieszanka kultur i krokodyle. Ulubiony kurort Amerykanów, gdzie sezon na sporty wodne trwa cały rok.

Lokalizacja szkoły

Centrum nauczania: zajęcia prowadzone są na terenie prestiżowej katolickiej uczelni St. Thomas University, która od 1946 roku jest własnością Państwa Watykan. Kampus zlokalizowany w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Miami Gardens, 20 minut jazdy od centrum i plaży. Kampus oferuje: wygodne i przestronne klimatyzowane sale lekcyjne, bibliotekę, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, pływalnię, studio fitness z siłownią, salę rekreacyjną oraz przestronny hol, w którym kursanci mogą wypoczywać między zajęciami. W jednym terminie na terenie ośrodka przebywa do 200 osób.

Rodzaje kursów

Kurs językowy: kurs wakacyjny daje możliwość doświadczenia studenckiego życia w uniwersyteckim kampusie oraz spędzenia niezapomnianych wakacji w multikulturowej metropolii. Tematyka zajęć poświęcona jest najsłynniejszym aspektom amerykańskiej kultury.

 • 15 godzin w tygodniu
 • Każda lekcja trwa 60 minut
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Maksymalna liczba osób w klasie: 15
Zajęcia dodatkowe
 • Codzienne zajęcia wieczorne i raz w tygodniu popołudniowe zajęcia sportowo – rekreacyjne np. baseball, piłka nożna, koszykówka, tenis, pływanie, fitness, quizy, gry i konkursy, wieczory międzynarodowe, Dinner at Hard Rock Café, Brickell City Center
 • 8 wycieczek popołudniowych np. Miami South Beach, Fort Lauderdale Canal Cruise, Miami Wynwood & Design District, Downtown Miami & Bayside, Fort Lauderdale beach, National Park of Everglades, Miami Lincoln Road, Key Biscayne
 • Sobotnia wycieczka całodniowe do NASA – Kennedy Space Center i niedzielna np. Sawgrass MillsZakwaterowanie

Zakwaterowanie: w akademiku na terenie kampusu, 3 minuty spacerem od szkoły. Kursanci mieszkają w klimatyzowanych, 2-osobowych pokojach, pogrupowanych w 2-pokojowe apartamenty, 1 łazienka dzielona na 4 osoby. Kursanci mają dostęp do WiFi oraz do płatnej pralni, 2 USD za pranie. Kadra szkolna sprawuje nadzór 24h. Ręczniki kąpielowe są zapewnione, plażowy należy mieć własny.

Pokoje 2-osobowe

Wyżywienie

Pn.-pt.: śniadanie, ciepły lunch w szkole, obiadokolacja

Weekend: śniadanie i obiadokolacja

Przedpłata:  4000 PLN

Uwaga!
Od 11 listopada 2019 Polacy mogą podróżować turystycznie do USA bez wiz, konieczne jest uzyskanie autoryzacji ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Koszt ok. 14 USD (upoważnia do wielokrotnych podróży przez okres dwóch lat). Rejestracja na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. System ESTA będzie dostępny dla podróżnych posiadających paszport z chipem do odczytu komputerowego.

Opłata zawiera
 • Kurs: 15 godzin w tygodniu
 • Każda lekcja trwa 60 minut
 • Test kwalifikacyjny
 • Książka i materiały do nauki
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
 • Transfer: z/na lotnisko
 • Transport grupowy ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Miami-Warszawa
 • Pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (NNW, KL, Bagaż)
 • Nadzór opiekuna ATAS

Nadzór opiekuna ATAS - Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju. Dodatkowo opiekę w kampusie nad kursantami sprawuje anglojęzyczna kadra szkolna.

Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

 • depozyt płatny pierwszego dnia w akademiku  100 USD

Dodatkowe opcje:

 • polisa od kosztów rezygnacji  460 PLN
 • test PCR, który można wykonać za pośrednictwem ATAS w cenie 290 PLN (test można wykonać również we własnym zakresie)

Transport grupowy ATAS: pakiet lotniczy Warszawa – Miami - Warszawa

Szczegóły przelotu liniami PLL LOT:
Warszawa-Miami godz. 12.05 – 17.30
Miami-Warszawa godz. 20.05 – 12.15

Transfer:

Transfer szkolny z/na lotnisko w Miami w dniu przyjazdu i w dniu wyjazdu.

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Zakwaterowanie - Pokój - Ile os.
Intensywność - Ilość godzin
Transfer z lotniska w 2 strony
Ubezpieczenie - Rodzaj