EC Malta

Kurs online (Malta) (Malta)

KOA-01
5.8
online

Charakter szkoły

EC English to renomowana szkoła językowa z główną siedzibą na Malcie, od 1991 roku organizująca kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Rekomendowana przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK. To duża organizacja, posiadająca ośrodki nauczania w Europie, Ameryce, Australii, Nowej Zelandii i Afryce. Kursy językowe online prowadzone są przez  wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers.

Wiek: od 16 lat

Terminy: w każdy poniedziałek 

Zajęcia:  Pn.-Pt. od godziny:  09.00, 13.00 lub 17.00

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z  zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online


 

Rodzaje kursów

Kurs online:  kursy odbywają się według tego samego programu nauczania, jak zajęcia stacjonarne przy wykorzystaniu książek National Geographic. Ponieważ zajęcia online mają inną dynamikę niż zwykłe lekcje liczba uczestników w klasach jest mniejsza, tak aby każdy miał więcej czasu z nauczycielem. Kurs online koncentruje się na lepszych efektach uczenia się podczas lekcji, a także poprzez połączenie:  wirtualnego uczenia się, współpracy online z innymi uczniami z całego świata oraz  samokształcenia. Badania wykazały, że ta kombinacja zwiększa postępy w nauce, daje więcej czasu na refleksję, współpracę i interakcje między studentami. Uczestnicy rozwijają coś więcej niż tylko znajomość języka angielskiego, uczą się także komunikacji w środowisku wielokulturowym - tak przydatne w każdym międzynarodowym biznesie.

Sposób prowadzenia kursu online: lekcje dostarczane są za pośrednictwem Microsoft Teams, doskonałej platformy do zdalnego uczenia się, która działa z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu. Microsoft Teams ma wszystko, czego nauczyciele potrzebują do tworzenia angażujących zajęć, od treści i zadań do współpracujących klas i czatów. Postępy uczniów są dokładnie monitorowane i rejestrowane na podstawie uczestnictwa w wirtualnych dyskusjach i lekcjach, frekwencji. Studenci mają dostęp do Szkolnej Platformy Online, gdzie znajdują mnóstwo materiałów do samodzielnej nauki. Dzięki  partnerstwu szkoły z National Geographic Learning studenci będą mieli dostęp do angażujących materiałów edukacyjnych, które wraz z umiejętnościami języka angielskiego  rozwijają globalne kompetencje. 

Organizacja kursu online: 

 • Zadanie przed zajęciami (15 minut/dzień) - nauczyciel wyznacza zadanie przed zajęciami. To zadanie może polegać na czytaniu z podręcznika, odpowiedniego artykułu, słuchaniu wideo lub Flashpoint ze Szkolnej Platformy Online. 
 • Lekcje online (90 minut/dzień) - uczestnicy współpracują za pośrednictwem wideo z małymi grupami 4-9 uczniów i  nauczycielem, przedstawiają swoje cele i zadania, omawiają pytania i zadania z wyznaczonych przez nauczyciela zadań, przeglądają wszelkie pytania. Ustalają zadania na sesję, która odbywa się  po lekcjach online oraz zadania przed zajęciami na następny dzień. 
 • Sesja po lekcjach (30 minut/dzień) - nauczyciel przydziela zadanie - może to być pisemne lub ustne. Uczestnicy  mogą przesłać tę pracę do swojej witryny Teams i szybko uzyskać informacje zwrotne. Zadania te wymagają współpracy z innymi osobami w grupie. Uczestnicy dyskutują online ze swoją grupą, a nauczyciel może monitorować ten czat.

Przedpłata: 500 PLN

Cena:

10 lekcji w grupie
2 tygodnie 1140 PLN
3 tygodnie 1590 PLN
4 tygodnie 2050 PLN
6 tygodni 2970 PLN
8 tygodni 3890 PLN
12 tygodni 4590 PLN
kolejny tydzień 370 PLN

 

Opłata zawiera
 • Kurs: 10 lekcji online w grupie w tygodniu (każda 45 minut) w tygodniu plus 2,5 godziny w tygodniu zorganizowanej współpracy z pozostałymi uczestnikami kursu plus raz w tygodniu tutorial z nauczycielem
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Maksymalna liczba osób w grupie: 10
 • Test kwalifikacyjny
 • E-certyfikat ukończenia kursu
 • Dostęp do  Szkolnej Platformy Online
 • Bezpłatny dostęp do pakietu Microsoft Office przez 12 miesięcy
Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

 • Opłata rezerwacyjna        50 PLN
 • Materiały do nauki          120 PLN
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
1260 PLN