EC Malta

Kurs online (Malta) (Malta)

KOF-01
5.8
online

Charakter szkoły

EC to renomowana szkoła od 1991 roku organizująca kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Rekomendowana przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK. To duża organizacja, posiadająca ośrodki nauczania w Europie, Ameryce, Australii, Nowej Zelandii i Afryce. Kursy językowe online prowadzone są przez  wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers.

Wiek:  od 16 lat

Terminy:  w każdy poniedziałek

Godziny rozpoczęcia lekcji:  15.00

Rodzaje kursów

Kurs online języka francuskiego:  kursy prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli ze szkoły EC Montreal, według tego samego programu nauczania, jak zajęcia stacjonarne, przy wykorzystaniu materiałów National Geographic. Ponieważ zajęcia online mają inną dynamikę niż zwykłe lekcje liczba uczestników w klasach jest mniejsza, tak aby każdy miał więcej czasu z nauczycielem. Kurs online koncentruje się na osiąganiu jak najlepszych efektów nauczania  podczas lekcji online, a także poprzez połączenie: wirtualnego uczenia się, współpracy online z innymi uczniami z całego świata oraz samokształcenia. Badania wykazały, że ta kombinacja zwiększa postępy w nauce, daje więcej czasu na refleksję, współpracę i interakcje między studentami. Uczestnicy rozwijają coś więcej niż tylko znajomość języka francuskiego, uczą się także komunikacji w środowisku wielokulturowym - tak przydatne w każdym międzynarodowym biznesie.

Sposób prowadzenia kursu online: lekcje dostarczane są za pośrednictwem Microsoft Teams, doskonałej platformy do zdalnego uczenia się, która działa z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu. Microsoft Teams ma wszystko, czego nauczyciele potrzebują do tworzenia angażujących zajęć, od treści i zadań do współpracujących klas i czatów. Uczestnicy otrzymają e-mail z instrukcjami, jak zalogować się na platformę.  Mają też dodatkowo bezpłatny dostęp do pełnego pakietu produktów Microsoft Office przez rok. Postępy uczniów są dokładnie monitorowane i rejestrowane na podstawie uczestnictwa w wirtualnych dyskusjach i lekcjach, frekwencji itp. Studiując w szkole Virtual, studenci mają również dostęp do Platformy Online, gdzie znajdują mnóstwo materiałów do samodzielnej nauki. Dzięki partnerstwu szkoły EC z National Geographic Learning studenci będą mieli dostęp do angażujących materiałów edukacyjnych, które wraz z umiejętnościami języka francuskiego rozwijają globalne kompetencje. 

Organizacja kursu online: 

 • Lekcje online (90 minut/dzień) - uczestnicy współpracują za pośrednictwem wideo z małymi grupami 8-10 uczniów i nauczycielem, przedstawiają swoje cele i zadania, omawiają pytania i zadania z wyznaczonych przez nauczyciela zadań, przeglądają wszelkie pytania. Ustalają zadania na sesję, która odbywa się po lekcjach online. 
 • Sesja po lekcjach (30 minut) - nauczyciel przydziela zadanie - może to być pisemne lub ustne. Uczestnicy  mogą przesłać tę pracę do swojej witryny Teams i szybko uzyskać informacje zwrotne. Zadania te wymagają współpracy z innymi osobami w grupie, uczestnicy mogą dyskutować online ze swoją grupą, a nauczyciel może monitorować ten czat.

Przedpłata:  500 PLN

Cena:

  4 lekcje w grupie 6 lekcji w grupie
2 lekcje 610 PLN 750 PLN
3 tygodnie 850 PLN 1060 PLN
4 tygodnie 1090 PLN 1370 PLN
6 tygodni 1570 PLN 1990 PLN
8 tygodni 2050 PLN 2610 PLN
12 tygodni 2290 PLN 3250 PLN
kolejny tydzień 180 PLN 260 PLN
Opłata zawiera

Nauka:

 • Kurs 4 lekcje w grupie w tygodniu: 4 lekcje online (każda 45 minut) w tygodniu, plus 30 minut po każdej sesji zorganizowanej współpracy z pozostałymi uczestnikami;   Lekcje:  w

  torek, czwartek, o godz.15:00
 • Kurs 6 lekcji w grupie w tygodniu: 6 lekcji online (każda 45 minut) w tygodniu plus 30 minut po każdej sesji zorganizowanej współpracy z pozostałymi uczestnikami;  Lekcje: poniedziałek, środa, piątek o godz. 15:00
 • Maksymalna liczba osób w grupie: 10
 • Test kwalifikacyjny
 • E-certyfikat ukończenia kursu
 • Dostęp do Platformy Online 
 • Bezpłatny dostęp do pakietu Microsoft Office przez 12 miesięcy
Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

 • Opłata rezerwacyjna:  50 PLN
 • Materiały do nauki 130 PLN

 

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: francuski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
1090 PLN