EC Malta

Kurs online (Malta) (Malta)

KOF-01
5.8
online

Charakter szkoły

EC to renomowana szkoła od 1991 roku organizująca kursy językowe dla obcokrajowców z całego świata. Rekomendowana przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK. To duża organizacja, posiadająca ośrodki nauczania w Europie, Ameryce, Australii, Nowej Zelandii i Afryce. Kursy językowe online prowadzone są przez  wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers.

Wiek:  od 16 lat

Terminy:  w każdy poniedziałek do 30.06; terminy późniejsze do potwierdzenia

Godziny rozpoczęcia lekcji:  17.00

Rodzaje kursów

Kurs online języka francuskiego: kursy odbywają się według tego samego programu nauczania, jak zajęcia stacjonarne przy wykorzystaniu książek National Geographic. Ponieważ zajęcia online mają inną dynamikę niż zwykłe lekcje liczba uczestników w klasach jest mniejsza, tak aby każdy miał więcej czasu z nauczycielem. Kurs online koncentruje się na osiąganiu jak najlepszych efektów nauczania  podczas lekcji online, a także poprzez połączenie: wirtualnego uczenia się, współpracy online z innymi uczniami z całego świata oraz samokształcenia. Badania wykazały, że ta kombinacja zwiększa postępy w nauce, daje więcej czasu na refleksję, współpracę i interakcje między studentami. Uczestnicy rozwijają coś więcej niż tylko znajomość języka francuskiego, uczą się także komunikacji w środowisku wielokulturowym - tak przydatne w każdym międzynarodowym biznesie.


Sposób prowadzenia kursu online: lekcje dostarczane są za pośrednictwem Microsoft Teams, doskonałej platformy do zdalnego uczenia się, która działa z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu. Microsoft Teams ma wszystko, czego nauczyciele potrzebują do tworzenia angażujących zajęć, od treści i zadań do współpracujących klas i czatów. Uczestnicy otrzymają e-mail z instrukcjami, jak zalogować się na platformę.  Mają też dodatkowo bezpłatny dostęp do pełnego pakietu produktów Microsoft Office przez rok. Postępy uczniów są dokładnie monitorowane i rejestrowane na podstawie uczestnictwa w wirtualnych dyskusjach i lekcjach, frekwencji itp. Studiując w szkole Virtual, studenci mają również dostęp do Platformy Online, gdzie znajdują mnóstwo materiałów do samodzielnej nauki. Dzięki partnerstwu szkoły EC z National Geographic Learning studenci będą mieli dostęp do angażujących materiałów edukacyjnych, które wraz z umiejętnościami języka francuskiego rozwijają globalne kompetencje. 


Organizacja kursu online: 

 • Zadanie przed zajęciami (30 minut) - nauczyciel wyznacza zadanie przed zajęciami z odpowiednimi pytaniami dla uczniów, aby mogli omówić je z kolegami z klasy. To zadanie może polegać na czytaniu z podręcznika, odpowiedniego artykułu, słuchaniu wideo lub Flashpoint z EC Online. Rozmowy są monitorowane przez nauczyciela, a postępy uczniów są rejestrowane online.
 • Lekcje online (90 minut/dzień) - uczestnicy współpracują za pośrednictwem wideo z małymi grupami 4-8 uczniów i  nauczycielem, przedstawiają swoje cele i zadania, omawiają pytania i zadania z wyznaczonych przez nauczyciela zadań, przeglądają wszelkie pytania. Ustalają zadania na sesję, która odbywa się  po lekcjach online oraz zadania przed zajęciami na następny dzień. 
 • Sesja po lekcjach (40 minut) - nauczyciel przydziela zadanie - może to być pisemne lub ustne. Uczestnicy  mogą przesłać tę pracę do swojej witryny Teams i szybko uzyskać informacje zwrotne. Zadania te wymagają współpracy z innymi osobami w grupie. Podobnie jak w przypadku zadania przed zajęciami, uczestnicy mogą dyskutować online ze swoją grupą, a nauczyciel może monitorować ten czat.
Opłata zawiera

Nauka:

 • Kurs języka francuskiego: 10 lekcji online w grupie (każda 45 minut) w tygodniu plus 5 godzin w tygodniu zorganizowanej współpracy z pozostałymi uczestnikami kursu plus raz w tygodniu tutorial z nauczycielem
 • Nauka w grupach międzynarodowych
 • Maksymalna liczba osób w grupie: 8
 • Test kwalifikacyjny
 • E-book wspierany przez National Geographic Learning
 • E-certyfikat ukończenia kursu
 • Dostęp do Platformy Online 
 • Bezpłatny dostęp do pakietu Microsoft Office przez 12 miesięcy
Dopłaty

lekcje indywidualne 1:1, każda 45 minut

 • 1 lekcja - 230 PLN
 • 3 lekcje - 650 PLN
 • 5 lekcji - 1090 PLN

 opłata rezerwacyjna:  50 PLN

 

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: francuski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
1130 PLN