Cambridge Immerse

Kurs online (Anglia) (Wielka Brytania)

KOA-03/M
6.00
online

Charakter szkoły

Szkoła Cambridge Immerse: założona w 2012 roku,  specjalizuje się w organizacji unikalnych programów akademickich dla młodzieży z całego świata. Członkowie kadry akademickiej są absolwentami Uniwersytetów w Cambridge i Oxfordzie. Wszystkie programy zaprojektowane są i prowadzone przez nauczycieli, będących specjalistami w danych dziedzinach. Szkoła posiada akredytację BAC British Accreditation Council, w 2018 roku została nagrodzona przez Brytyjską Królową najbardziej prestiżową nagrodą branżową, the Queen’s Award for Enterprise. Szkoła oferuje programy z bardzo wielu dziedzin: Architecture, Biology, Chemistry, Computer Science, Creative Writing, Economics, Engineering, English Literature, Geography, History, International, Relations, Law, Management, Mathematics, Medicine, Philosophy, Psychology, Physics, Veterinary.

Wiek: 15-18 lat
Terminy: 01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07, 03.08, 10.08, 17.08*, 24.08*, 31.08*, 07.09*, 14.09**, 21.09.2020**
*kurs 2, 4 tyg.; **kurs 2 tyg.

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z  zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Lokalizacja szkoły

Szkoła znajduje się w Cambridge.

Rodzaje kursów

Program Oxbridge Medicine Online: przygotowany został dla zmotywowanych uczniów pragnących dogłębnie poznać interesujący ich temat w sposób, który nie jest możliwy w szkole i tak żeby zdobyta wiedza umożliwiła im odniesienie sukcesu w środowisku uniwersyteckim. Program przygotowany i prowadzony jest przez wiodących nauczycieli uniwersyteckich z Cambridge University i Oxford University. Zapewnia studentom z całego świata motywujące i przynoszące dobre wyniki badania na poziomie uniwersyteckim, poznawanie tematów takich jak na przykład epigenetyka. Twój nauczyciel akademicki poprowadzi Cię przez złożone koncepcje medyczne i zachęci do pogłębiania własnej wiedzy i pasji poprzez niezależne badania. Będziesz angażować się w zaawansowane badania akademickie i rozwijać praktyczne spostrzeżenia. Kurs pozwoli Ci także zapoznać się z różnymi programami studiów dostępnych w ramach nauk biologicznych, oraz z możliwościami kariery dostępnej dla absolwentów w tej dziedzinie.
Ze względu na swoją intensywność, branżowy język oraz tematykę i formę nauczania poprzez debaty i projekty wymagany jest poziom języka minimum B2.

Sposób prowadzenia programu online: wszystkie zajęcia prowadzone są na bezpiecznej platformie online Zoom i Moodle pozwalających na komunikację między uczniem a nauczycielem.

Organizacja programu online: każdy uczestnik podejmie zaawansowane badania w interesującym go temacie. Rozwój projektu badawczego będzie prowadzony przez połączenie zajęć grupowych online z uczestnikami różnych narodowości, sesji indywidualnych z nauczycielem oraz sesji pytań i odpowiedzi, na które otrzyma odpowiedzi od nauczycieli w ciągu kilku godzin. Program pozwoli studentom poznać tematy z dziedziny medycyny na poziomie uniwersyteckim. Studenci poznają kluczowe umiejętności badawcze, w tym nauczą się, jak korzystać z czasopism internetowych, jak oceniać różne źródła informacji i zdobędą umiejętności niezbędne do krytycznej oceny sprzecznych informacji. Wszystko to jest ułatwione dzięki ciągłemu wsparciu nauczycieli, którzy motywują studentów do głębokiego zaangażowania się.
Na zakończenie kursu każdy uczestnik przygotowuje pracę na poziomie licencjackim, która ma postać eseju: na kursie 2 tygodniowym o długości 2000 słów, na kursie 4 i 8 tygodniowym 5000 słów. Studenci podczas całego etapu przygotowywania eseju mają wsparcie nauczyciela, tak aby zapewnić im najwyższą szansę na sukces. Projekt jest niezależnie oceniany przez dwóch opiekunów.
Poprzez uważną obserwację i wsparcie w trakcie programu, nauczyciel określa kluczowe mocne strony studenta i napisze rekomendacje, w jaki sposób może rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę. Studenci ukończą kurs posiadając rozległą wiedzę wymaganą do przyszłego sukcesu akademickiego.

Przedpłata:   2000 PLN

Opłata zawiera

Program Oxbridge Medicine:

  • 2 tygodnie: 20 godzin sesji akademickich (w tym 6 sesji zajęć indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • 4 tygodnie: 40 godzin sesji akademickich ( w tym 12 sesji indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • 8 tygodni: 80 godzin sesji akademickich (w tym 24 sesje zajęć indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • Maksymalnie 8 studentów w grupie
  • Nauka w grupach międzynarodowych
  • Test kwalifikacyjny
  • Esej-standardowy projekt badawczy, przygotowywany przez uczestnika pod nadzorem eksperta nauczyciela, niezależnie oceniony przez dwóch nauczycieli uniwersyteckich z Cambridge University i Oxford University
  • Certyfikat ukończenia kursu w wersji papierowej
  • Dostęp do bezpiecznej platformy online

 

Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
2295 GBP

12407

1 GBP = 5.2626 PLN kurs z 2020-10-22 01:01:01