Select English

Kurs online (Anglia) (Wielka Brytania)

KOA-02/10-17
5.6
online

Charakter szkoły

Select English: rodzinna szkoła językowa działająca od 1991 roku. Główna siedziba mieści się w Cambridge. Szkoła posiada rekomendację British Council oraz jest zrzeszona w English UK. Indywidualne podejście do kursantów wspiera naukę języka oraz szybką integrację w międzynarodowym środowisku.

Wiek:     10-15 lat
Długość kursu:   min. 2 tygodnie

Terminy:   w każdy poniedziałek

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z  zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Opis miasta

Szkoła Select English: rodzinna szkoła językowa działająca od 1991 roku w Cambridge. Posiada rekomendację British Council oraz zrzeszona jest w English UK. Indywidualne podejście do kursantów wspiera naukę języka oraz szybką integrację w międzynarodowym środowisku.

Rodzaje kursów

Kurs online: kurs General English prowadzony na platformie edukacyjnej w grupach międzynarodowych przypomina klasyczne kursy wakacyjne. Dzięki małym grupom (do 8 osób) każdy uczestnik kursu ma możliwość wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i brać czynny udział w dyskusji. Platforma edukacyjna daje możliwość dyskusji grupowej, pracy w mniejszych grupach oraz wykonywania zadań w parach.  Wszystkie materiały dydaktyczne na bieżąco udostępnia nauczyciel.


Sposób prowadzenia kursu online: kursy prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Uczestniczyć w kursie można również za pomocą smartfona. Zajęcia na platformie edukacyjnej odbywają się w wirtualnych klasach, gdzie uczestnicy i nauczyciel pozostają w ciągłym kontakcie „na żywo”. 

Zajęcia są prowadzone poprzez Microsoft Teams Video Teaching Software. Dzięki tej platformie uczestnicy i nauczyciel mogą prowadzić interakcję, uczestnicy mogą pobrać materiały udostępnione przez prowadzącego, śledzić prezentację przygotowaną do zajęć oraz korzystać z tablicy i pisać na niej odpowiedzi na zadawane pytania widoczne dla całej grupy.

Uczestnicy są kwalifikowani do grup na podstawie wyników testu wstępnego.

Organizacja kursu: program kursu oferuje 60 minutowe lekcje w formie konwersacji, zadań z zakresu czytania, poprawnej pisowni i gramatyki. Uczestnicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na przygotowanie się przed zajęciami, jednakże nauczyciel może zadawać prace do wykonania samodzielnie, po zakończeniu zajęć grupowych. Lekcje odbywają się w godzinach do wyboru: 15:00-16:00 lub 16:30-17:30. Wszystko czego potrzebujesz to niezawodne połączenie z internetem, komputer lub telefon oraz odpowiednie miejsce aby odbyć efektywne lekcje. 

Kurs językowy online odbędzie się przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, min. 3 osoby na tym samym poziomie zaawansowania w tym samym terminie.

Kurs języka angielskiego: 5 godzin w tygodniu

Każda lekcja trwa 60 minut

Nauka w grupach międzynarodowych

Maksymalna liczba osób w wirtualnej klasie: 3-8

 

Przedpłata: 500 PLN

Opłata zawiera

Nauka:

  • Kurs językowy: 5 godzin online w tygodniu
  • Każda lekcja trwa 60 minut
  • Nauka w grupach międzynarodowych
  • Maksymalna liczba osób w wirtualnej klasie: 3-8
  • Test kwalifikacyjny
  • Materiały do nauki
  • Certyfikat ukończenia kursu 
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport