Cambridge Immerse

Kurs online (Anglia) (Wielka Brytania)

KOA-03/E
6.0
online

Charakter szkoły

Szkoła Cambridge Immerse: założona w 2012 roku,  specjalizuje się w organizacji unikalnych programów akademickich dla młodzieży z całego świata. Członkowie kadry akademickiej są absolwentami Uniwersytetów w Cambridge i Oxfordzie. Wszystkie programy zaprojektowane są i prowadzone przez nauczycieli, będących specjalistami w danych dziedzinach. Szkoła posiada akredytację BAC British Accreditation Council, w 2018 roku została nagrodzona przez Brytyjską Królową najbardziej prestiżową nagrodą branżową, the Queen’s Award for Enterprise. Szkoła oferuje programy z bardzo wielu dziedzin: Architecture, Biology, Chemistry, Computer Science, Creative Writing, Economics, Engineering, English Literature, Geography, History, International, Relations, Law, Management, Mathematics, Medicine, Philosophy, Psychology, Physics, Veterinary.

Wiek: 15-18 lat
Terminy: 01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07, 03.08, 10.08, 17.08*, 24.08*, 31.08*, 07.09*, 14.09**, 21.09.2020**
*kurs 2, 4 tyg.; **kurs 2 tyg.

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z  zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Lokalizacja szkoły

Szkoła zlokalizowana w Cambridge.

Rodzaje kursów

Program Oxbridge Economics Online: przygotowany został dla zmotywowanych uczniów pragnących dogłębnie poznać ekonomię tak żeby zdobyta wiedza umożliwiła im odniesienie sukcesu w środowisku uniwersyteckim. Program przygotowany i prowadzony jest przez wiodących nauczycieli uniwersyteckich z Cambridge University i Oxford University. Daje kompleksowe spojrzenie na wymagający świat mikro i makroekonomii, na zagadnienia badane na poziomie uniwersyteckim. Uczestnicząc w kursie nauczysz się zagadnień biznesowych i ekonomii politycznej pierwszego roku studiów oraz rozwiniesz zrozumienie tematu dzięki ekscytującemu programowi opracowanemu przez ekspertów. Zostaniesz wyposażony także w spostrzeżenia, które pomogą Ci zdecydować, czy studiowanie ekonomii jest kierunkiem, którym chcesz podążać.
Ze względu na swoją intensywność, branżowy język oraz tematykę i formę nauczania poprzez debaty i projekty wymagany jest poziom języka minimum B2.

Sposób prowadzenia programu online: wszystkie zajęcia prowadzone są na bezpiecznej platformie online Zoom i Moodle pozwalających na komunikację między uczniem a nauczycielem.

Organizacja programu online: nauka prowadzona przez połączenie zajęć grupowych online z uczestnikami różnych narodowości, sesji indywidualnych z nauczycielem oraz sesji pytań i odpowiedzi, na które otrzymasz odpowiedzi od nauczycieli w ciągu kilku godzin. W małych klasach liczących średnio 8 studentów, będziesz prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy ustawicznie doskonalą swoją wiedzę poprzez nauczanie studentów na światowej klasy uniwersytetach, w tym uniwersytetach w Cambridge, Oksfordzie i Harvardzie. Spędzisz czas na nauce podstaw współczesnej teorii ekonomii, zanim przejdziesz do bardziej zaawansowanych tematów, takich jak handel, polityka fiskalna i ekonomia rozwoju. Będziesz odkrywać nowe koncepcje i dzielić się pomysłami z podobnie myślącymi i ambitnymi rówieśnikami z całego świata. Na zakończenie programu przygotujesz pracę na poziomie licencjackim, która ma postać eseju: na kursie 2 tygodniowym o długości 2000 słów, na kursie 4 i 8 tygodniowym 5000 słów. Podczas całego etapu przygotowywania eseju będziesz miał wsparcie nauczyciela, tak aby zapewnić Ci najwyższą szansę na sukces. Projekt jest niezależnie oceniany przez dwóch opiekunów. Kończąc kurs będziesz posiadał rozległą wiedzę wymaganą do przyszłego sukcesu akademickiego.

Przedpłata:   2000 PLN

Opłata zawiera

Program Oxbridge Economics

  • 2 tygodnie: 20 godzin sesji akademickich (w tym 6 sesji zajęć indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • 4 tygodnie: 40 godzin sesji akademickich ( w tym 12 sesji indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • 8 tygodni: 80 godzin sesji akademickich (w tym 24 sesje zajęć indywidualnych z nauczycielem, praca w grupach online i sesje pisania akademickiego)
  • Maksymalnie 8 studentów w grupie
  • Nauka w grupach międzynarodowych
  • Test kwalifikacyjny
  • Esej-standardowy projekt badawczy, przygotowywany przez uczestnika pod nadzorem eksperta nauczyciela, niezależnie oceniony przez dwóch nauczycieli uniwersyteckich z Cambridge University i Oxford University
  • Certyfikat ukończenia kursu w wersji papierowej
  • Dostęp do bezpiecznej platformy online
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
2295 GBP

12407

1 GBP = 5.2626 PLN kurs z 2020-10-22 01:01:01