Easy School of Languages

Kurs online (Malta) (Malta)

KOA-04
5.8
online

Charakter szkoły

Szkoła Easy School of Languages: szkoła językowa założona w 2003 roku na Malcie, dysponująca całorocznym centrum nauczania dla osób dorosłych w Vallettcie oraz wakacyjnym ośrodkiem nauczania dla młodzieży w urokliwej miejscowości Mosta. Szkoła posiada akredytację FELTOM, która stanowi gwarancję wysokiego poziomu nauczania.

Wiek:  od 18 lat
Terminy: w każdy poniedziałek

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Rodzaje kursów

Kurs online:  kurs General English dla dorosłych.   Zajęcia lekcyjne prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez wykwalifikowaną kadrę szkolną. Grupy liczą do 12 uczestników będących na tym samym poziomie językowym. Lekcje odbywają się interaktywnie, w wirtualnych klasach – gromadzą uczniów z całego świata. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce dzięki interakcji w grupie międzynarodowej. Zajęcia General English dla osób od 18 lat można rozszerzyć o lekcje konwersacyjne. Po zakończeniu kursu językowego uczestnik otrzymuje certyfikat. 

Sposób prowadzenia kursu online: kursy prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii (platforma easysl.zoom.us) – można uczestniczyć w kursie poprzez różne urządzenia mobilne, w tym również za pomocą smartfona. Zajęcia na platformie edukacyjnej odbywają się w wirtualnych klasach, gdzie uczestnicy i nauczyciel pozostają w ciągłym kontakcie „na żywo”. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych.

Organizacja kursu: kurs to lekcje po 45 minut w blokach po 90 minut. Przed każdą lekcją uczestnicy dostają maila z linkiem do platformy edukacyjnej. Na lekcję składa się wykonywanie zadań z zakresu pisania, czytania i gramatyki. Uczestnicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na przygotowanie się przed zajęciami, jednakże nauczyciel zadaje zadania do wykonania samodzielnie, po zakończeniu zajęć grupowych.

Kurs General English: 20 lekcji General English w tygodniu
Zajęcia od pon. do pt. w godz. 9:00–12:30
Kurs English Plus: 30 lekcji (20 lekcji General English + 10 lekcji konwersacyjnych) w tygodniu
Zajęcia od pon. do pt. w godz. 9:00–14:30
Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna ilość osób w grupie: 12

 

Przedpłata:   500 PLN

Cena:

  20 LEKCJI 30 LEKCJI
2 tygodnie 920 PLN 1380 PLN
3 tygodnie 1380 PLN 2070 PLN
4 tygodnie 1840 PLN 2760 PLN
5 tygodni 1955 PLN 2990 PLN
kolejny tydzień 390 PLN 600 PLN
Opłata zawiera
  • Kurs online wg wybranej opcji 
  • Test kwalifikacyjny
  • Szkolne materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu
Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

  • Opłata rezerwacyjna: 50 PLN
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
920 PLN