Easy School of Languages

Kurs online (Malta) (Malta)

KOA-04
5.8
online

Charakter szkoły

Szkoła Easy School of Languages: szkoła językowa założona w 2003 roku na Malcie, dysponująca całorocznym centrum nauczania dla osób dorosłych w Vallettcie oraz wakacyjnym ośrodkiem nauczania dla młodzieży w urokliwej miejscowości Mosta. Szkoła posiada akredytację FELTOM, która stanowi gwarancję wysokiego poziomu nauczania.

Wiek: 10-17 lat, od 18 lat
Terminy: w każdy poniedziałek

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Rodzaje kursów

Kurs online: kurs General English. Grupy liczą do 12 uczestników będących na tym samym poziomie językowym. Lekcje odbywają się interaktywnie, w wirtualnych klasach – gromadzą uczniów z całego świata. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce dzięki interakcji w grupie międzynarodowej. Zajęcia lekcyjne prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez wykwalifikowaną kadrę szkolną. Zajęcia General English możesz rozszerzyć o lekcje konwersacyjne. Szkołą prowadzi również kursy dla młodzieży w wieku 10-17 lat. Kursy te są dalej podzielone na lekcje dla młodych uczniów w wieku od 10 do 13 lat oraz dla nastolatków w wieku od 14 do 17. Treść lekcji dostosowana jest do wieku uczestników, lekcje są interesujące i zabawne, obejmują czytanie tekstów, oglądanie klipów wideo, słuchanie, rozwiązywanie quizów, dzielenie się opiniami i pisanie zadań. Po zakończeniu kursu językowego uczestnik otrzymuje certyfikat. 

Sposób prowadzenia kursu online: kursy prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii (platforma easysl.zoom.us) – można uczestniczyć w kursie poprzez różne urządzenia mobilne, w tym również za pomocą smartfona. Zajęcia na platformie edukacyjnej odbywają się w wirtualnych klasach, gdzie uczestnicy i nauczyciel pozostają w ciągłym kontakcie („na żywo”). Ponadto każdy uczestnik otrzymuje dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych.
Kurs online działa na dokładnie tych samych zasadach, co standardowy kurs General English.
Uczestnicy są kwalifikowani do grup na podstawie wyników testu wstępnego.

Organizacja kursu: kurs to lekcje po 45 minut w blokach po 90 minut. Przed każdą lekcją uczestnicy dostają maila z linkiem do platformy edukacyjnej. Na lekcję składa się wykonywanie zadań z zakresu pisania, czytania i gramatyki. Uczestnicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na przygotowanie się przed zajęciami, jednakże nauczyciel zadaje zadania do wykonania samodzielnie, po zakończeniu zajęć grupowych.

Kurs General English, 10-17 lat: 6 lekcji General English w tygodniu
Zajęcia w pon., śr., pt. w godz. 13:00–14:30
Kurs General English, od 18 lat: 20 lekcji General English w tygodniu
Zajęcia od pon. do pt. w godz. 9:00–12:30
Kurs English Plus, od 18 lat: 30 lekcji (20 lekcji General English + 10 lekcji konwersacyjnych) w tygodniu
Zajęcia od pon. do pt. w godz. 9:00–14:30
Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna ilość osób w grupie: 12

 

Przedpłata:   500 PLN

Opłata zawiera
  • Kurs online wg wybranej opcji 
  • Test kwalifikacyjny
  • Szkolne materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfigruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
920 PLN