Sprachcaffe Languages Plus

Kurs online (Anglia) (Wielka Brytania)

KOA-05
5.8
online

Charakter szkoły

Szkoła Sprachcaffe: międzynarodowa szkoła językowa od ponad 35 lat organizuje kursy językowe dla obcokrajowców. Posiada ponad 30 własnych ośrodków nauczania w wielu krajach. Szkoła zatrudnia tylko profesjonalnych native speakerów. Zrzeszona jest w FIYTO oraz ALTO oraz posiada akredytację FELTOM.

Wiek:  od 18 lat
Terminy:  w każdy poniedziałek

Chcesz się przekonać jak wygląda taki kurs online? Wypełnij nasz formularz a otrzymasz darmową, przykładową lekcję z  zagranicznej szkoły językowej >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Lokalizacja szkoły

Szkoła Sprachcaffe: międzynarodowa szkoła językowa od ponad 35 lat organizuje kursy językowe dla obcokrajowców. Posiada ponad 30 własnych ośrodków nauczania w wielu krajach. Szkoła zatrudnia tylko profesjonalnych native speakerów. Zrzeszona jest w FIYTO oraz ALTO oraz posiada akredytację FELTOM.

Rodzaje kursów

Kurs językowy online: grupy liczą do 10 uczestników (standardem są grupy liczące 4-10 osób) będących na tym samym poziomie językowym (od A1 do C2). Lekcje odbywają się interaktywnie, w wirtualnych klasach – gromadzą uczniów z całego świata. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce dzięki interakcji w grupie międzynarodowej. Uczestnicy są kwalifikowani do grup na podstawie wyników testu wstępnego wykonywanego online.
Można również wybrać lekcje indywidualne oraz dwuosobowe z przyjacielem lub członkiem rodziny. Do wyboru są kursy o tematyce: język związany z pracą/szkołą, kursy specjalistyczne lub przygotowanie do egzaminów (TOEFL, TOEIC, FCE, IELTS ). Wszystkie prowadzone są na platformie edukacyjnej. Dzięki lekcjom indywidualnym każdy uczestnik ma możliwość dopasowania kursu do swoich potrzeb. Terminy oraz częstotliwość lekcji również są uzależnione od potrzeb uczestnika.
Zajęcia z native speakerem. Po przejściu kursu językowego i frekwencji na poziomie min. 80% uczestnik otrzymuje certyfikat.

Sposób prowadzenia kursu online: kursy prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii – można uczestniczyć w kursie poprzez różne urządzenia mobilne, w tym również za pomocą smartfona. Wystarczy ściągnąć aplikacje Webex Meetings i Webex Teams.
Zajęcia na platformie edukacyjnej odbywają się w wirtualnych klasach, gdzie uczestnicy i nauczyciel pozostają w kontakcie „na żywo”. Ponadto każdy uczestnik ma stały dostęp do różnorodnych materiałów dydaktycznych lub może zakupić podręcznik szkolny. Zajęcia są prowadzone poprzez Cisco WebEx. Dzięki tej platformie uczestnicy i nauczyciel mogą prowadzić interakcję, uczestnicy mogą pobrać materiały udostępnione przez prowadzącego, korzystać z tablicy i pisać na niej odpowiedzi na zadawane pytania widoczne dla całej grupy, a także przesyłać samodzielnie wykonywane zadania.

Organizacja kursu: kurs składa się z 45-minutowych lekcji w blokach po 90 minut. Na lekcję składa się wykonywanie zadań w formie konwersacji, zadań z zakresu czytania, pisania i gramatyki. Zachęcamy uczestników do przygotowania się przed zajęciami i samodzielnego powtarzania wiedzy zdobytej podczas poprzednich zajęć. Nauczyciel może dawać zadania do wykonania samodzielnie, po zakończeniu bloku zajęć grupowych.
Zajęcia od poniedziałku do piątku.

Kurs: 2, 10 lub 20 lekcji w tygodniu
Każda lekcja trwa 45 minut
Nauka w grupach międzynarodowych
Maksymalna ilość osób w grupie: 10
2 lekcje/tyg.: raz w tygodniu: 17:30-19:00, 19:00-20:30 lub 20:30-22:00
10 lekcji/tyg.: Pn.-Pt.: 9:00-10:30, 14:00-15:30 lub 17:00-18:30
20 lekcji/tyg.: Pn.Pt.: 9:00-12:15, 14:00-17:15 lub 17:00-20:15
Lekcje indywidualne One-to-One i Two-to-One: minimum 2 lekcje podczas jednego spotkania

 

Przedpłata:   300 PLN

Cena:

2 lekcje/tyg. (kurs 4-tygodniowy) 310 PLN/4 tyg.
10 lekcji/tydz. 360 PLN/tydz.
20 lekcji/tydz. 720 PLN/tydz.
10 lekcji indywidualnych
One-to-One
1780 PLN
20 lekcji indywidualnych
One-to-One
3510 PLN
10 lekcji dla 2 przyjaciół
Two-to-One
1105 PLN/osoba
20 lekcji dla 2 przyjaciół
Two-to-One
2205 PLN/osob
Opłata zawiera
  • Kurs wg wybranej opcji
  • Test kwalifikacyjny
  • Szkolne materiały edukacyjne
  • Certyfikat ukończenia kursu

 

 

Dopłaty

Dopłaty obowiązkowe:

  • opłata rezerwacyjna  50 PLN
Jeśli chcesz otrzymać darmową, przykładową lekcję z kursu online, wypełnij nasz formularz >>> https://kontakt.atas.pl/kursy-online

Skonfiguruj swój kurs językowy

Język kursu: angielski
Rodzaj kursu
Wiek
Czas trwania kursu
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Transport
Intensywność Kursu Językowego
310 PLN