znajdz kurszamow katalogblog

1Tomasz.Przygodzki.mProcedura zapisów na kursy językowe

REZERWACJE DOKONYWANE BEZPOŚREDNIO W ATAS:

  1. Aby dokonać rezerwacji na kurs językowy za granicą należy wypełnić formularz umowa-zgłoszenie, podpisać umowę oraz wpłacić przedpłatę w wysokości 2000 PLN, będącą częścią całkowitej opłaty.
  2. Po dokonaniu przedpłaty ATAS dokonuje rezerwacji miejsca w szkole językowej.
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia na kurs językowy, należy wpłacić resztę należności, nie później niż 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu. Kwotę należy wpłacić w złotówkach, przeliczając walutę obcą podaną w ofercie wg kursu dnia Banku Millennium S.A. (pieniądz - sprzedaż) w dniu dokonywania wpłaty w kasie ATAS lub na konto:

ATAS Sp. z o.o.
ul. Luksusowa 19, 05-410 Józefów
Bank Millennium S.A.
nr 27 1160 2202 0000 0000 4146 1513

Przed wyjazdem, na podany w zgłoszeniu adres e-mailowy otrzymają Państwo pełny komplet dokumentów:

  • potwierdzenie przyjęcia na kurs językowy
  • adres szkoły językowej
  • informacje o miejscu zakwaterowania (otrzymujemy je zwykle tydzień przed wyjazdem klienta na kurs językowy, w szczycie sezonu nawet na dzień przed wyjazdem)
  • bilet na przejazd autokarem lub przelot
  • ubezpieczenie
  • wszelkie niezbędne informacje o kursie

 

REZERWACJA DOKONYWANA POPRZEZ INTERNET:

www.kursyjezykowe.atas.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


REZERWACJA ZA POŚREDNICTWEM BIUR WSPÓŁPRACUJĄCYCH:

ATAS współpracuje z wieloma biurami turystycznymi na terenie całego kraju. Procedura zapisu na kurs językowy jest taka sama jak dokonana bezpośrednio w biurze ATAS. Dokumenty wyjazdowe otrzymują Państwo w biurze, za pośrednictwem, którego była dokonana rezerwacja.

 

UWAGA:

ATAS WYDAJE DOKUMENTY WYJAZDOWE PO OTRZYMANIU PEŁNEJ WPŁATY.

Promocje

zadaj pytanie

zamow katalog2017

kartadueejrodziny

Kim jesteśmy?

Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

 

 

Kontakt

e-mail: bwj@atas.pl
tel: (22) 825 74 77,
       (22) 825 93 21 

fax (22) 489 62 67
ul. Noakowskiego 4 (Pl. Politechniki)
00-666 Warszawa

rzf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.