Kursy Online

Współczesne technologie dostarczają nam wiele możliwości szkoleń i nauki online, bez wychodzenia z domu. Mając na uwadze obecną sytuacje związaną z COVID-19 oraz wychodząc na przeciw naszym klientom przygotowaliśmy ofertę kursów językowych online we współpracy z zagranicznymi szkołami językowymi. Kursy online to alternatywa dla stacjonarnych kursów w szkołach, które odbywają się według tego samego programu nauczania, w grupach międzynarodowych przy wykorzystaniu wirtualnej platformy edukacyjnej.
Kursy online skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w najlepszych zagranicznych szkołach, w komunikacji z innymi uczestnikami z całego świata przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Kursy językowe online Z ATAS to przede wszystkim:

  • nauka "na żywo" - kursant uczestniczy w zajęciach prowadzonych "na żywo", w określonym terminie i czasie za pomocą udostępnionej Platformy Online, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
  • kurs w renomowanej szkole - nauka w jednej z najlepszych szkoły językowych za granicą, posiadająca często rekomendacje przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK.
  • wykwalifikowana kadra - kursy językowe online prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli native speakers.
  • małe grupy międzynarodowe - kursy organizowane są dla obcokrajowców z całego świata. Dzięki małym grupom, uczestnik ma możliwość wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce poprzez dyskusje i czas z nauczycielem (grupy liczą ok.8 osób)
  • aktywność i zaangażowanie - przygotowane kursy online są bardzo zbliżone do tych stacjonowanych, pod kątem interakcji i kontaktu z lektorem jak również z innymi uczestnikami. Kursant bierze aktywny udział w zajęciach, gdzie platforma edukacyjna daje moźliwość dyskusji grupowej, pracy w mniejszych grupach czy wykonywanie zadań w parach. Wideo, audio oraz czat pozwala na kontakt wzrokowy, słuchowy i pisemny z pozostałymi osobami.
  • materiały dydaktyczne - oprócz uczestnictwa w zajęciach "na żywo", kursant otrzymuje dostęp do mnóstwa materiałów dydaktycznych do samodzielnej nauki.
  • elastyczność - w ofercie znajdują się zajęcia grupowe, kursy dla dwóch osób, indywidualne (1:1). To klient wybiera formę kursu oraz jego długość (od 2 tygodni).
  • test kwalifikacyjny - udział w danej grupie nie jest przypadkowy. Uczestnicy kwalifikowani są grup na podstawie wyników z testu wstępnego.
  • certyfikat - kursant otrzymuje certyfikat z renomowanej szkoły z przebytego kursu.
  • tańsza opcja - kursy online ze względu na swój charakter (brak konieczności dojazdu na miejsce kursu oraz zakwaterowania) są tańszym wariantem do kursów stacjonarnych, przy jednoczesnym zachowaniu nauki na najwyższym poziomie.
Język
Kraj lub miasto
Wiek
Czas trwania kursu
Termin wyjazdu od ×
Terminy wyjazdu do ×
Rodzaj kursu
Zakwaterowanie
Transport
Cena
Liczba kursów, które spełniają Twoje kryteria: 0
Wyświetlono 0 z 0 kursów