ATAS - kursy językowe za granicą - o nas

ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku. Mamy duże doświadczenie w organizacji wyjazdów na kursy językowe za granicą i współpracujemy z wieloma renomowanymi szkołami.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe za granicą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

ATAS jest również czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej. W ciągu roku wysyła wiele grup na zagraniczne wycieczki szkolne (m.in. na popularne warsztaty językowe w Londynie). W każdym roku rozszerza swoją ofertę obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży.

Naszą specjanością jest fachowe doradztwo. ATAS jako pierwsze biuro podróży w Polsce organizował Targi Turystyki Językowej na których można było spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych. Doświadczenie pracowników pozwala dopasować propozycję kursu językowego do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z ośrodkami nauczania na całym świecie możemy oferować wyjazdy często niższe cenowo niż przy rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej.

Przywiązujemy ogromną wagę do organizacji transportu oraz bezpieczeństwa. Posiadamy własne komfortowe autokary. W sezonie ośrodki w wybranych miastach są objęte nadzorem rezydenta. Mamy do dyspozycji specjalny telefon alarmowy oraz rozbudowany system oceniania każdej szkoły przez kursantów.

Zezwolenia i ubezpieczenie

ATAS Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr k-734, oraz jako organizator turystyki jest ubezpieczony w Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group.

Certyfikaty

ATAS Sp. z o.o. jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki od 1994 roku oraz członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Posiadamy również rekomendacje wielu zagranicznych szkół językowych.

logo WIT - członek ATAS     logo PITM - członek ATAS

Jako jedna z nielicznych polskich firm jesteśmy certyfikowanym agentem Quality English. Wyróżnienie zostało przyznane dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi szkołami za granicą zszeszonymi w ramach Quality English and Quality Education.

certyfikat 2019

Quality English