znajdz kurszamow katalogblog

Szkoła językowa: Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute -  renomowana szkoła językowa, która posiada ponad 25 lat
doświadczenia w zapewnianiu jak najlepszej jakości nauki języka, rozwoju zawodowego oraz programów kulturalnych dla młodzieży i osób dorosłych. Każdego roku goszczą w ośrodkach szkolnych uczestnicy z ponad 50 krajów na całym świecie. Posiada rekomendacje znaczących organizacji jak Quality English, Quality and Qualifi cations Ireland for English Language Teaching, EAQUALS, IALC, ALT. Zajęcia językowe prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez wykwalifi kowaną i doświadczoną kadrę lektorską. Główny nacisk podczas prowadzonych zajęć, kładziony jest na rozwijanie umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim.


Lista ośrodków szkolnych prowadzonych przez szkołę Emerald Cultural Institute:

Promocje

zadaj pytanie

zamow katalog2017

kartadueejrodziny

Kim jesteśmy?

Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

 

 

Kontakt

e-mail: bwj@atas.pl
tel: (22) 825 74 77,
       (22) 825 93 21 

fax (22) 489 62 67
ul. Noakowskiego 4 (Pl. Politechniki)
00-666 Warszawa

rzf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.