znajdz kurszamow katalogblog

Szkoła językowa: English Naturally

Szkoła English Naturally, została założona w 1999 roku, posiada główną siedzibę w Winchester. To jedno z najpiękniejszych, ale także prężnie działających miast w Wielkiej Brytanii. Przestronne biuro szkolne mieści się w centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego. Szkoła jest członkiem FSB (Federation of Small Businesses) oraz Centre for Trinity College w Londynie. Letnia szkoła dla dzieci i młodzieży znajduje się w Petersfield, niedaleko Winchester.


Lista ośrodków szkolnych prowadzonych przez szkołę English Naturally:

English Naturally - Petersfield (KAA-26/X/18)
(Petersfield, Wielka Brytania)

Promocje

zadaj pytanie

zamow katalog2017

kartadueejrodziny

Kim jesteśmy?

Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

 

 

Kontakt

e-mail: bwj@atas.pl
tel: (22) 825 74 77,
       (22) 825 93 21 

fax (22) 489 62 67
ul. Noakowskiego 4 (Pl. Politechniki)
00-666 Warszawa

rzf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.