znajdz kurszamow katalogblog

O FIRMIE

ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe za granicą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

ATAS jest również czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej. W ciągu roku wysyła wiele grup na zagraniczne wycieczki szkolne (m.in. na popularne warsztaty językowe w Londynie). W każdym roku rozszerza swoją ofertę obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży.

 

Naszą specjanością jest fachowe doradztwo. ATAS jako pierwsze biuro podróży w Polsce organizował Targi Turystyki Językowej na których można było spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych. Doświadczenie pracowników pozwala dopasować propozycję kursu językowego do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z ośrodkami nauczania na całym świecie możemy oferować wyjazdy w atrakcyjnych cenach - często niższych niż przy rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej.

Przywiązujemy ogromną wagę do organizacji transportu oraz bezpieczeństwa. Posiadamy własne komfortowe autokary. W sezonie ośrodki w wybranych miastach są objęte nadzorem rezydenta. Mamy do dyspozycji specjalny telefon alarmowy oraz rozbudowany system oceniania każdej szkoły przez kursantów.


ZEZWOLENIA i UBEZPIECZENIE

     
ATAS Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr k-734, oraz jako organizator turystyki jest ubezpieczony w AXA TUiR S.A od odpowiedzialności cywilnej w stosunku do klientów na warunkach i w zakresie opisanym w Ustawie o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133 z dnia 29.09.1997r. Nr polisy OC: 02.489.275.

 

CERTYFIKATY


ATAS Sp. z o.o. jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki od 1994 roku oraz członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.
Posiadamy również rekomendacje wielu zagranicznych szkół językowych
.

Promocje

zadaj pytanie

zamow katalog2017

kartadueejrodziny

Kim jesteśmy?

Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku.

Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych.

Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

 

 

Kontakt

e-mail: bwj@atas.pl
tel: (22) 825 74 77,
       (22) 825 93 21 

fax (22) 489 62 67
ul. Noakowskiego 4 (Pl. Politechniki)
00-666 Warszawa

rzf

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.