Jak kursanci oceniają wakacyjne kursy językowe z ATAS?

W ATAS przywiązujemy dużą wagę do jakości oferowanych usług oraz ich oceny. W tym celu co roku odpytujemy naszych kursantów jak przebiegał ich wakacyjny kurs językowy – co im się podobało, jak kurs wpłyną na ich rozwój oraz co w ich ocenie winno być poprawione.

Zatem, jak kursanci oceniali zeszłoroczny kurs językowy z ATAS? Zobaczmy poniższe wyniki ankiet :)

W skali od 1-6 kursanci oceniali poszczególne elementy kursu. Tutaj najwyżej uplasowała się panująca atmosfera (5.16), kolejno lokalizacja szkoły (5.03), 4.95 – zakwaterowanie, 4.78 – poziom nauczania oraz zajęcia pozalekcyjne (4.32).

Dla zdecydowaniej większości uczestników, udział w zagranicznym kursie językowym miał pozytywny wpływ na ich osobę. Kursanci najbardziej zauważają poprawę umiejętności językowych, rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych oraz przełamanie bariery mówienia. Odpowiedzi oraz podział procentowy najlepiej prezentuje poniższa ilustracja.

statystyki jak kursanci oceniają zagraniczny kurs językowy z ATAS

Co więcej, cieszymy się, że prawie 48% naszych klientów dowiedziało się o naszej ofercie od swoich znajomych lub z polecenia. Z kolei ponad 45% osób wyjeżdżało z ATAS wcześniej :)

Co najbardziej podobało się kursantom w trakcie kursu?
Uczestnicy cenili sobie możliwość poznania nowych osób (40%) oraz spędzenia z nimi wolnego czasu (15%). Doceniali także zajęcia językowe jak również te pozalekcyjne (28%).
Oto klika wybranych wypowiedzi:

"Poznałam bardzo dużo nowych znajomych. Mówiłam przez cały czas tylko po angielsku i to był największy plus.To był najlepszy czas."

"Możliwość poznani kultury i aktywności typowych dla Anglików, przełamanie wszelkich barier językowych, wielonarodowościowe grupy."

"Wszystko było dobrze zorganizowane w szkole i u rodziny goszczącej. Czułam się bardzo dobrze, w każdym momencie mogłam ćwiczyć angielski i poznawać nowych ludzi."

"Zarówno lekcje, które pomogły mi rozwinąć swoje umiejęntności jak i atrakcje, efektywnie spędzony czas wolny."

"Podobało mi się wszystko, rodzina była bardzo uprzejma, towarzyska, po prostu SUPER! W szkole poznałam wielu fajnych ludzi z róznych krajów."

"Bardzo mili członkowie staffu/ kadra oraz nauczyciele."

"Przyjazny sposób bycia personelu, dobre warunki i odpowiedni poziom zajęć."

"Możliwość spotkanie ludzi z zagranicy. Poznałam wyjątkowe osoby, w różnym wieku z innych państw. To było naprawdę super doświadczenie."

kursanci podczas zagranicznego kursu językowego - wyniki ankiet

Bardzo doceniamy każdą wypełnioną ankietę oraz wiele pozytywnych opinii w kierunku naszych kursów. Oczywiście, nie spoczywamy tutaj na laurach. W analizie otrzymanych formularzy szczególnie bierzemy pod uwagę te negatywne zdania, które są dla nas cenną wskazówką, co należy jeszcze dopracowania, tak aby ulepszyć standard naszych usług.

Izabela Drożdż

Zobacz także: