Kurs językowy na Malcie – voucher na naukę angielskiego w lato 2021

24 maja 2021 r.

Do 300 € dla uczniów udających się na Maltę na kurs angielskiego!

Malta słynie ze szkół językowych, gdzie co roku, w celu nauki języka angielskiego na wyspę przybywają setki studentów. Czy w tym roku będzie podobnie? Wszystko wskazuje na to, że tak.
Malta od początku dobrze radziła sobie z pandemią. Obecnie jest jednym z tych krajów, które wykonują najwięcej szczepień na Covid-19 i osiągnęła już odporność stadną. Co więcej, wszystkie szkoły zaszczepiły już swoich pracowników i są gotowe na przyjęcie tegorocznych kursantów. Rząd maltański ogłosił plan znoszenia kolejnych to obostrzeń aż do całkowitego otwarcia sektora turystycznego od 1 czerwca.

Ale to nie koniec dobrych informacji płynących z Malty. Osoby, które rezerwują kurs języka angielskiego na Malcie mogą otrzymać bon do 300 €. Maltański rząd uruchomił program, dzięki któremu kursanci mogą wykorzystać dodatkowe środki w dowolnym miejscu na wyspie np. na zakup wycieczki, transport, czy zakwaterowanie w szkole. Aby się zakwalifikować, student musi przebywać na Malcie minimum 15 nocy. Za każdy dzień pobytu otrzyma bon o wartości 10 €. Maksymalna kwota do wykorzystania to 300 €, przy pobycie na 30 nocy.
Jakie dodatkowe kryteria należy spełnić?

  • Dokonać rezerwacji kursu po 7 maja 2021 r.
  • Kurs musi się rozpocząć po 1 czerwca 2021 r. i zakończyć do 31 grudnia 2021 r.
  • Student musi mieć ukończone 13 lat

kurs językowy na Malcie

Dodatkowo przy wnioskowaniu o bon będą wymagane następujące informacje: imię i nazwisko kursanta, adres domowy, e-mail i nr telefonu, kopia paszportu/dowodu osobistego, kopia biletu lotniczego ucznia ze wskazaną datą przylotu i wylotu.

Organizatorzy zaznaczają jednak, że kwota dofinansowywana z Malta Tourism Authority jest ograniczona, dlatego też vouchery są przyznawana na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Więcej informacji o bonie, można znaleźć TUTAJ >>>

Kurs językowy na Malcie to oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych wariantach (np. rodzic z dzieckiem), na różnych poziomach zaawansowania – od początkującego do intensywnego - oraz na dowolną długość trwania. Nasz zespół z chęcią odpowie na dodatkowe pytania i podpowie jaki kurs jest odpowiedni dla Ciebie. Skontaktuj się z nami >>>


Sprawdź:
Kurs angielskiego z polskojęzycznym opiekunem na Malcie, 11 – 17 lat, 2 tygodnie

Zobacz także: