Pokazowa lekcja języka angielskiego z Select English

8 kwietnia 2022 r.

31 marca 2022 r. odbyło się spotkaniu online z przedstawicielem zagranicznej szkoły językowej!

Kurs językowy za granicą to bez wątpienia świetna okazja do poznania innego kraju i jego kultury, obcowania na co dzień z lokalną społecznością, a nade wszystko okazja do nauki języka w jego naturalnym środowisku. Mając to na względzie, wiele zagranicznych szkół językowych oferuje kursy dla obcokrajowców w okresie wakacji, ferii zimowych, a nawet przez cały rok. Poza nauką w klasach, dla uczestników organizowane są zajęcia pozalekcyjne w formie zabaw i aktywności. Ponadto nie zabraknie wycieczek do atrakcji w okolicy ośrodka nauczania. 

Wyjazd na kurs językowy za granicę nie jest łatwą decyzją, szczególnie gdy mówimy o dzieciach i młodzieży, dla których zawsze to pewne wyzwanie i przeżycie. Taki wyjazd językowy to inwestycja, także finansowa, która szybko przynosi swoje owoce, szczególnie w aspekcie przełamania bariery językowej. Już na początku naszych rozważań, napotykamy na wiele pytań  - jaki kierunek wybrać, na jaką szkołę się zdecydować, gdzie być zakwaterowaniem - u rodziny goszczącej czy w akademiku/ hotelu? Wreszcie jaki środek transportu wybrać aby dostać się do miejsca docelowego? Oczywiście w wszelkich takich wątpliwościach pomogą doradcy ATAS, którzy od wielu lat współpracują z renomowanymi ośrodkami nauczania, doradzą w wyborze odpowiedniego kursu oraz kompleksowo zajmą się organizacją wyjazdu.
Aby jednak jeszcze bardziej przybliżyć ofertę kursów językowych za granicą oraz zobrazować wygląd zajęć w międzynarodowej szkole, przeprowadziliśmy spotkanie online z przedstawicielem zagranicznej szkoły językowej Select English

Pokazowa lekcja języka angielskiego z native speakerem

Select English to rodzinna szkoła języka angielskiego, mieszcząca się w samym sercu Cambridge, która oferuje kursy wakacyjne, standardowe, intensywne oraz IELTS z udziałem wykwalifikowanej kadry lektorskiej. Któż z nas nie chciałby studiować w jednym z najsłynniejszych miast uniwersyteckim? Z pewnością już na samym kursie językowym otrzymasz przedsmak studenckiej atmosfery oraz historii, które kryją się w murach tego miasta. 

Zatem, jeśli rozważasz naukę języka obcego za granicą, albo myślisz o kursie dla swojego dziecka, zachęcamy Cię do obejrzenia nagrania z odbytego spotkania. Głównym prowadzącym webinarium był Tom Maxwell, który opowiadał o walorach nauki języka w Cambridge oraz przeprowadził pokazową lekcję angielskiego.

Nagranie z tego wydarzenia znajdziesz poniżej. Miłego oglądania :)

Zobacz także: