FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 2-3 MARCA 2019

2-3 marca odbędzie się już IV edycja Forum Wyjazdów Językowych. Przygotowana przez nas impreza ma na celu popularyzacje nauki języka za granicą i umożliwienie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami szkół językowych z innych krajów. W tym roku Forum Wyjazdów Językowych odbędzie się w dwóch miastach: Łodzi i w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie to przeznaczone jest dla młodzieży zainteresowanej nauką w zagranicznej szkole średniej, rodziców myślących o kursie dla swoich dzieci, a także dla wszystkich osób planujących naukę języków obcych za granicą.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
  • Forum Wyjazdów Językowych to szansa na spotkanie z przedstawicielami prestiżowych szkół językowych i szczegółowe omówienie programu pobytu na kursie.
  • Otrzymanie cennych wskazówki, które pomogą w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze kursu językowego.
  • Zaczerpnięcie widzy jak wygląda semestr i rok szkolny w szkole średniej w USA.
  • Zdobycie praktycznych informacji na temat organizacji wyjazdu, opieki nad dziećmi i zadbanie o ich bezpieczeństwo.
  • Moźliwość uczestniczenia w pokazowej lekcji języka angielskiego prowadzonej przez native speakera.
  • Otrzymanie specjalnych zniżek na wybrane kursy językowe organizowane przez firmę ATAS.

Ponadto, wszyscy uczestnicy forum będą mieli okazje wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest obóz językowy w Londynie dla osób w wieku 13-18 lat!

Na wydarzeniu będzie można spotkać przedstawicieli 8 renomowanych szkół językowych:
Bede's Summer School, Earscliffe Summer School, English Naturally, Emerald Cultural Institute, More Than English, Select English, Studio Cambridge oraz instytucje SHARE.

2 marca impreza odbędzie się w Hotelu HOLIDAY INN w Łodzi (ul. Piotrkowska 229/231) i potrwa od godziny 14:00 do godziny 18:00. Z kolei 3 marca zapraszamy do hotelu Hotelu Novotel przy ulicy ul. Marszałkowska 94/98 (godzina 10:00-15:00). Forum Wyjazdów Językowych w Warszawie będzie także transmitowanie online na żywo dla osób, które nie będą mogli osobiście wziąć udziału w wydarzeniu.

Impreza organizowana jest przez Biuro Wyjazdów Językowych ATAS i jest objęte patronatem medialnym przez: Cogito, English Matters oraz National Geographic Learning.

Więcej informacji na temat programu na stronie: FORUM.ATAS.PL