FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH 7-8 MARCA 2020

7-8 marca odbędzie się już V edycja Forum Wyjazdów Językowych. Przygotowana przez ATAS impreza ma na celu popularyzacje nauki języka za granicą i umożliwienie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami szkół językowych z innych krajów. W tym roku Forum Wyjazdów Językowych odbędzie się w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Forum Wyjazdów Językowych przeznaczone jest dla młodzieży, która chciałaby uczyć się w amerykańskiej szkole średniej, rodziców myślących o kursie językowym dla swojego dziecka, a także dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języków obcych za granicą.

FWJ -spotkanie ze szkołami językowymi 2020

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
  • Forum Wyjazdów Językowych to szansa na spotkanie z przedstawicielami prestiżowych szkół językowych i szczegółowe omówienie programu pobytu na kursie;
  • Otrzymanie cennych wskazówki, które pomogą w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze kursu językowego;
  • Zaczerpnięcie widzy jak wygląda semestr i rok szkolny w szkole średniej w USA;
  • Zdobycie praktycznych informacji na temat organizacji wyjazdu, opieki nad dziećmi i zadbanie o ich bezpieczeństwo;
  • Moźliwość uczestniczenia w pokazowej lekcji języka angielskiego prowadzonej przez native speakera ze szkoły Select English;

FWJ 2020 - spotkanie z zagranicznymi szkołami językowymi

Na imprezie będzie można spotkać przedstawicieli następujących, renomowanych szkół językowych: English Naturally, Emerald Cultural Institute, Harrow House International College, International House London, Select English, Southbourne School of English oraz instytucje SHARE.

7 marca impreza odbędzie się w Hotelu SCANDIC we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 49-57) i potrwa od godziny 13:00 do godziny 17:00. Z kolei, 8 marca zapraszamy do hotelu NOVOTEL CENTRUM przy ulicy Marszałkowskiej 94/98 (godzina 10:00-15:00). Forum Wyjazdów Językowych w Warszawie będzie także transmitowanie online na żywo dla osób, które nie będą mogły osobiście wziąć udziału w wydarzeniu.

FWJ 2020 - spotkanie z zagranicznymi szkołami językowymi

Impreza organizowana jest przez Biuro Wyjazdów Językowych ATAS i objęte jest patronatem medialnym przez: Cogito, English MattersNational Geographic Learning oraz Malta Tourism Authority.

Więcej informacji o programie imprezy na stronie: FORUM.ATAS.PL

Zobacz także: