KONKURS NAKRĘĆ SIĘ

Nagraj filmik z zagranicznego kursu językowego i wygraj obóz młodzieżowy!

Uczestniczyłeś w zagranicznym kursie językowym ATAS albo za niedługo wybierasz się z nami na kurs? Koniecznie rób zdjęcia, nagrywaj filmiki i łap chwile w obiektywie, gdyż oto ogłaszamy II edycję konkursu na wideo z wakacyjnego kursu językowego.

Co się kręci?

Waszym zadaniem jest nagranie krótkiego filmiku (nie dłuższego niż 3 minut) z wyjazdu na kurs językowy. Tematyka nagrania jest dowolna – może to być relacja z zwiedzania czy wycieczek, wspólnie spędzonego czasu z pozostałym kursantami, z zabaw integracyjnych, możecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach albo pokazać szkołę w której się uczyliście. Może to być zbiór krótkich nagrań albo zdjęć opowiadających jakąś historię, albo jedno i drugie – liczymy na waszą kreatywność i inwencję twórczą ;)

Konkurs wideo ATAS - kursy jezykowe

Nagrody w Konkursie - wyjazd na obóz młodzieżowy

Nagrodą główną w konkursie jest dowolny obóz młodzieżowy, organizowany przez ATAS w okresie wakacji 2020. To zwycięzca zdecyduje na jaki obóz chce jechać!
Jury przyzna także 5 nagród dla osób wyróżnionych, którzy otrzymają planer do nauki języka angielskiego.
Co więcej, każda osoba która weźmie udział w konkursie otrzyma od nas gwarantowany zestaw gadżetów ATAS. Zatem każdy wygrywa.

Jak wziąć udział w konkursie?
  1. Umieść filmik w serwisie YouTube, https://www.youtube.com/
  2. Zatytułuj filmik jako „Kurs językowy ATAS“ i podaj nazwę miasta w którym odbył się kurs np. Kurs językowy ATAS – Brighton.
  3. W opisie filmiku wpisz hashtag: #kursyatas2019
  4. Pamiętaj, aby wstawić status prywatności na publiczny.
  5. Link do oddanego wideo prześlij na adres e-mail: marketing@atas.pl lub w wiadomości Messenger na fanpage: https://www.facebook.com/jezykzagranica/

konkurs wideo - kursy językowe ATAS

Gotowe!
Nie musisz posiadać kamery ani specjalistycznego sprzętu – wystarczy zwykły telefon z funkcją nagrywania aby wziąć udział w naszym konkursie. Zatem do dzieła.
Na wasze zgłoszenia czekamy do 8 września 2019!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu