KONKURS NAKRĘĆ SIĘ - wyniki

Uczestniczyłeś w zagranicznym kursie językowym ATAS, nagrałeś z niego filmik i wziąłeś udział w naszym konkursie „nakręć się“? W tym miejscu ogłaszamy wyniki konkursu!

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za przesłanie zgłoszeń do konkursu wideo „nakręć się“. Byliśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem waszej kreatywności i pomysłowości. Nie zabrakło zachwycających zdjęć, opisów miejsc, wywiadów i prezentacji zagranicznych znajomych :D Każdy filmik był wyjątkowy i niósł inny przekaz. Dlatego tym bardziej trudno było nam podjąć jednomyślną decyzję. Jednak drogą demokracji wyłoniliśmy zwycięzcę!

Pierwsze miejsce oraz nagrodę główną – wyjazd na wakacyjny obóz ATAS 2020 – otrzymuje Olga P. za filmik: Kurs językowy ATAS – Eastbourne
Gratulujemy!

Ponadto przyznaliśmy 5 nagród wyróżnienia za filmiki:
Kurs językowy ATAS – Nowy York [Bronxville] (Wanessa K.)
Kurs językowy ATAS – Lymington (Małgorzata K.)
Kurs językowy ATAS – Alicante (Magda S.)
Kurs językowy ATAS – Toronto (Gabriela W.)
Kurs językowy ATAS – Windlesham (Victoria S.)

Dla osób wyróżnionych czekają planery do nauki języka angielskiego.
Co więcej, chcemy dodatkowo nagrodzić 2 filmy wideo, które szczególnie nam się spodobały i wałczyły o nagrodę główną. Przyznajemy zniżkę o warotści 400 zł na kolejny kurs językowy dla Wanessy K. za film Kurs językowy ATAS – Nowy York [Bronxville] oraz zniżkę -300 zł dla Małgorzaty K. za wideo: Kurs językowy ATAS – Lymington.

Przypominamy jednak, że każda osoba która wzięła udział w konkursie otrzyma gwarantowany zestaw gadżetów ATAS.

Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Zasady uczestnictwa
Zadaniem uczestników było nagranie krótkiego filmiku (nie dłuższego niż 3 minuty) z wyjazdu na kurs językowy. Tematyka nagrania była dowolna – mogła to być relacja ze zwiedzania czy wycieczek, wspólnie spędzonego czasu z pozostałymi kursantami, z zabaw integracyjnych, kursanci mogli opowiedzieć o swoich doświadczeniach albo pokazać szkołę w której się uczyli. Mógł to być zbiór krótkich nagrań albo zdjęć opowiadających jakąś historię, albo jedno i drugie :)

Konkurs wideo ATAS - kursy jezykowe

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Zobacz także: