Rezerwacje kursów 2021 – bez kosztów rezygnacji do końca kwietnia!

4 grudnia 2020 r.

Wystartowaliśmy w tym roku wyjątkowo wcześniej z naszą ofertę kursów dla dzieci i młodzieży na lato 2021. Jednak jak zdecydować się na wakacyjny kurs już teraz skoro sytuacja związana z COVID-19 jest wciąż niepewna? Otóż przygotowaliśmy dla Was bardzo korzystne rozwiązanie ;)

Rozumiemy, że wielu rodzinom trudno już teraz zaplanować swoje wakacje, nie wiedząc jak pandemia koronawirusa wpłynie na Waszą najbliższą przyszłość - zdrowie, aktywność zawodową, sytuację finansową. Nie ma też pewności jak za kilka miesięcy będzie wyglądało podróżowanie do innych krajów oraz sama realizacja kursu w zagranicznej szkole językowej.
Dlatego też przygotowaliśmy dla Was nowe, korzystne warunki rezerwacji, które pozwolą Wam zaplanować wymarzone wakacje bez obaw!

Dla naszych klientów mamy mikołajkową niespodziankę – promocja First Minute na kursy COMFORT została przedłużona do 10.01.2021. Jeśli w tym czasie zdecydujesz się na zakup kursu językowego gwarantujemy:

  • zniżkę wysokości 400 PLN,
  • możliwość bezkosztowej rezygnacji do dn. 30.04.2021 na wyjazdy do Anglii, Hiszpanii, Irlandii, na Cypr i Maltę, oraz
  • możliwość bezkosztowej rezygnacji do dn. 31.03.2021 na kursy w USA.

nowe warunki rezerwacji na zagraniczne kursy językowe 2021

Kursy COMFORT to propozycja dla tych, którzy w wakacje nie chcą tracić kontaktu z językiem obcym i szukają otoczenia, które da im motywację do dalszej nauki. To także okazja, żeby ośmielić się do rozmowy i zyskać swobodę w posługiwaniu się językiem, co gwarantują lekcje prowadzone przez native speakerów i kontakt z młodzieżą z różnych stron świata. Aby jednak nasi kursanci nie mieli poczucia, że są „rzuceni na głęboką wodę”, opiekunowie ATAS towarzyszą im w trakcie podróży i są na miejscu, aby pomóc w razie jakichkolwiek problemów.

Jeśli jednak szukasz czegoś „extra”, na najwyższym poziomie, gdzie chcesz poza umiejętnościami językowymi rozwijać także swoje zainteresowanie i pasje - to zapraszamy na kursy PREMIUM w prestiżowych szkołach za granicą. Pragniemy zaznaczyć, że oferta ta jest również atrakcyjna przez trwającą promocję;) Kupując kurs do 28 lutego 2021 oszczędzasz aż 800 zł. Dodatkowo przy wybranych szkołach jest możliwość rezygnacji z wyjazdu bez kosztów do końca kwietnia i odzyskania 100% wpłaconej zaliczki. Szukaj zatem na naszej stronie oznaczenie: BEZKOSZTOWA REZYGNACJA.

nowe warunki rezerwacji na zagraniczne kursy językowe 2021

Mimo, że za oknem panuje zimowa aura, warto już teraz zaplanować swoją wakacyjną przygodę, tym bardziej, że nic nie ryzykujesz ;)
kursy COMFORT: https://kursy.atas.pl/pl/kursy-comfort
kursy PREMIUM: https://kursy.atas.pl/pl/kursy-premium

Zobacz także: