Promocja Second Minute 2022 - kursy Comfort i Premium

19 maja 2022 r.

Jak co roku przygotowaliśmy oferty kursów językowych na lato 2022 r., które są już dostępne na naszej stronie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, najwięcej kursów w nadchodzącym sezonie organizujemy oczywiście w Wielkiej Brytanii. Jest to nasz główny kierunek podróży, w którym się specjalizujemy, bowiem UK odwiedzamy już od ponad 30-stu lat. Nie zapomnieliśmy jednak o miłośnikach wyjątkowo ciepłych klimatów. Słoneczną podróż językową będzie można odbyć m.in. na Malcie czy w USA. Znacząca część oferowanych kursów szlifuje znajomość języka angielskiego, jednak w ofercie posiadamy także program nauki języka hiszpańskiego, niemieckiego oraz francuskiego.

kurs jezykowy First Minute 2022


Promocja Second Minute

Dla osób, które nie zdążyły skorzystać z promocji First Minute, która obowiązywała do 12.01.2022 r. przygotowaliśmy promocję Second Minute, która obowiązywać będzie do 10.02.2022 r.
Zniżka dotyczy kursów z grupy Comfort oraz Premium:

  • Kursy Comfort (Wielka Brytania, Hiszpania, Malta, Cypr, Irlandia, USA):
    - 200 zł do 10.02.2022r.
  • Kursy Premium (Wielka Brytania, Szwajcaria):
    - 400 zł do 10.02.2022r.

Sprawdź regulamin promocji >>> ATAS - kursy Second Minute 2022

Przełamujemy bariery językowe

W ofercie objętej promocją posiadamy popularne kursy Comfort, które są idealnym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży zaczynającej przygodę z zagranicznymi wyjazdami. Realizowane są bowiem pod bacznym okiem polskojęzycznego opiekuna ATAS, który sprawuje opiekę nad kursantami od momentu wyjazdu aż po dzień powrotu. Opiekun dba o uczestnika, o jego komfort, bierze także udział w wycieczkach i zajęciach pozalekcyjnych. Nie każda osoba czuje się na tyle pewnie, aby wyjechać samodzielnie za granicę, tym samym podróż z opiekunem wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Nauka prowadzona jest w renomowanych, międzynarodowych szkołach z bogatym pakietem zajęć pozalekcyjnych. Zależy nam na przełamaniu bariery językowej, więc dopełnieniem całości programu jest wspólne zakwaterowanie z rówieśnikami z różnych zakątków świata czy to w akademiku czy u rodziny goszczącej. Wyjazd odbywa się w niedużych grupach- około 10 osób.
Nauka języka może być efektywna, a zarazem przyjemna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami kursów języka angielskiego bądź języka hiszpańskiego w uroczym Alicante.

zajęcia dodatkowe kursy językowe promocja 2022

Kursy językowe Premium
polecamy osobom, którym zależy na wysokim poziomie nauczania, świetnej kadrze, wygodnym zakwaterowaniu oraz bardzo wysokim standardzie usług. Gwarantujemy przy tym naukę na najwyższym poziomie w prestiżowych szkołach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych native speakerów, którzy pracują nad całościowym rozwojem kursantów, skupiając się w dużej mierze nad kompetencjami miękkimi. W zależności od wybranego programu, uczestnicy uczą się jak używać języka obcego w sytuacjach codziennych, ale i również w środowisku uniwersyteckim, zawodowym i biznesowym. Nad młodzieżą czuwa wielu opiekunów szkolnych, a same szkoły położone są nowocześnie wyposażone oraz położone w pięknych lokalizacjach. Nauka języka obcego za granicą w prestiżowych szkołach to synonim kursów Premium. Oferujemy naukę języka (angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego) na najwyższym poziomie.

Kursy językowe to nie tylko nauka, ale również bardzo wiele zajęć pozalekcyjnych, w tym m.in.: zajęcia sportowe (również wodne), artystyczne, wieczory tematyczne, dyskoteki, zabawy w terenie, pokazy talentów, lekcje gotowania, kręgle i wiele innych w zależności od wybranego programu. Uczestnicy udają się rónież na całodniowe wycieczki i podziwiają najpiękniejsze zabytki atchitektoniczne i przyrodnicze. Jest to z pewnością przygoda, która pozostanie w pamięci na całe dorosłe życie.

Zobacz także: