Wakacyjne kursy językowe dla dzieci i młodzieży - kursy COMFORT

Z myślą o młodych kursantach opracowaliśmy wakacyjne kursy COMFORT do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii na Maltę, Cypr oraz do Kanady i USA. Właśnie te kursy możecie znaleźć w promocyjnej cenie do 28 lutego! Wybierz swój kierunek i skorzystaj ze zniżki First Minute.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalne kursy z opiekunem polskojęzycznym, które nazwaliśmy kursami COMFORT. Przez cały pobyt na kursie uczestnik jest nadzorowany nie tylko przez anglojęzyczną kadrę szkolną ale także przez opiekuna ATAS, który dba o prawidłowy przebiegiem kursu i odpowiednie warunki. Kursy COMFORT goszczą w naszej ofercie już od jakiegoś czasu i cieszą się coraz większa popularnością wśród kursantów, dlatego też również tutaj nie zabraknie nowych kierunków.

Wielokulturowa metropolia i zarazem największe miasto Kanady to nasza pierwsza propozycja na lato 2019. Oczywiście mowa tutaj o Toronto, gdzie możemy spotkać kultury z całego świata zwiedzając min. Chinatown, Little Italy, Koreatown, Little India oraz Greek Town . Renomowana szkoła Sprachcaffe Languages Plus oferuje kurs wakacyjny dla młodzieży, która chce spędzić wakacje z językiem w międzynarodowym towarzystwie. Szkoła Sprachcaffe mieści się w samy sercu Toronto, gdzie w pieszej odległości znajdują się najciekawsze atrakcje turystyczne. Kursanci zakwaterowani są w akademiku.

Kurs Comfort - Toronto

Jeśli jednak wolisz andaluzyjski styl życia i smakowite tapas oraz pasjonuję cię nauka języka hiszpańskiego to mamy coś specjalnie dla ciebie - kurs językowy Comfort w Sewilli. Sewilla jest stolicą regionu Andaluzji, z urokliwą architekturą i muzyką flamenco. Ośrodek nauczania znajduje się w samym centrum miasta a współpracujące ze szkołą rodziny goszczące zlokalizowane są w pobliżu placówki. Kurs Summer Camp, w szkole Clic International House, pozwala na pogłębianie znajomości języka hiszpańskiego i poznanie kultury nie tylko w czasie lekcji, ale także podczas zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

kurs Comfort - Sewilla

Ostatnią pozycją naszych nowości jest kurs w szkole Embassy Summer w Londynie. Szkoła mieści się na terenie nowoczesnego kampusu, na południowym brzegu Tamizy, nieopodal Big Ben, Houses of Parliament i London Eye. Aby uczestnicy mogli lepiej poznać miasto organizowane są wycieczki po największych atrakcjach Londynu. Kursanci zakwaterowani są w nowoczesnym akademiku, oddalonym 3 min od sal lekcyjnych.

kurs Comfort - Londyn - Embassy

 W tym roku na liście kursów Comfort znalazły się także pozycje, które wcześnie mieściły się w naszej standardowej ofercie.

Wielka Brytania

Brighton, szkoła Brighton Language College, 12-17 lat -  jeden z najpopularniejszych kurortów Anglii o niepowtarzalnej studenckiej atmosferze. Zajęcia odbywają się w centrum miasta, blisko plaży, koło słynnego Royal Pavilion. Zakwaterowanie u rodzin goszczących, oddalonych ok. 15-40 min jazdy do szkoły. Transport autokarowy.

Brighton, szkoła Sprachcaffe Languages Plus, 12-17 lat – Zajęcia oraz zakwaterowania mieści się na terenie nowoczesnego kampusu University of Brighton, Varley Park. W ofercie transfer samolotem.

kurs Comfort - Brighton

Bournemouth, szkoła Southbourne School, 9-16 lat - nadmorskie miasto z piaszczystymi plażami, położone nad kanałem La Manche. Kurs Collegiate School odbywa się w tradycyjnej brytyjskiej szkole z internatem. Ośrodek nauczania znajduje się nad samym morzem. Kursanci zakwaterowani są w akademiku. Transfer samolotowy.

Cambridge, szkoła Select English, 13-17 lat - kurs Cambridge Juniors w słynnym mieście uniwersyteckim. Renomowana szkoła stawia na indywidualne podejście do uczniów, bogaty program nauczania oraz integrację w międzynarodowym środowisku. W ofercie zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku. Transfer samolotowy.

Eastbourne, LTC Language Teaching Centres, 10-17 lat - kurs odbywa się w małym i bezpiecznym mieście, który jednocześnie jest popularnym nadmorskim kurortem. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z XVII wieku, gdzie piękny kampus położony jest zaledwie 15 min od plaży i centrum miasta. Kursanci zakwaterowani są w akademiku na terenie szkoły. Transfer autokarowy.

kurs Comfort - Eastbourne

Londyn, szkoła ALLS, 13-18 lat - kurs stawia na zajęcia w klasach a także praktyczne ćwiczenia językowe w terenie. Oprócz zwiedzania Londynu, młodzież odwiedzi Oxford, Brighton, Park Safari. Uczestnicy mieszkają u rodzin goszczących. Do wyboru transfer autokarowy i samolotowy.

kurs Comfort - Londyn

Lymington, szkoła English Naturally, 11-17 lat – typowe angielskie miasto znajdujące się w pobliżu morza oraz Parku Narodowego New Forest National Park, znane jako słynny ośrodek żeglarstwa. Szkoła mieści się w centrum miasta. Dla starszej młodzieży (powyżej 16 roku życia) jest także oferta Work Experience, gdzie zamiast zajęć pozalekcyjnych kursanci mogą zdecydować się na praktyki. Zakwaterowanie u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

Oxford, szkoła Kings, 14-17 lat - Kurs w najstarszym i najsłynniejszym mieście uniwersyteckim świata. Kolebka wielu zabytków oraz scena filmowa Harrego Pottera. W programie  także wycieczka do innego miasta np. Londyn, Bath, Brighton. Do wyboru zakwaterowanie w akademiku albo u rodziny goszczącej. Transport samolotowy.

Petersfield, szkoła English Naturally, 11-17 lat - bezpieczne i typowe angielskie miasteczko, położone na terenie Parku Narodowego. W ofercie Work Experience - praca zawodowa, dla osób powyżej 16 roku życia. Kursanci mieszkają u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

kurs comfort - Petersfield

Swanage, szkoła Harrow House, 12-17 lat -  nadmorska miejscowości  z długimi piaszczystymi plażami i międzynarodowym charakterem. Kurs Junior English plus Sports to zdecydowanie oferta dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Młodzież mieszka na terenie kampusu w akademiku. Transfer samolotowy.

Irlandia

Dublin, szkoła Emerald Cultural Institute, 11-17 lat -  stolica i zarazem największe miasto Irlandii, kolebka licznych muzeów oraz galerii sztuki. Zajęcia odbywają się na terenie najnowocześniejszego kampusu, w centrum nauczania Marino Institute. Renomowana szkoła oferuje kurs Multi-Activity, podczas którego kładzie nacisk na umiejętności swobodnego komunikowania w języku angielskim. Zakwaterowanie w akademiku na terenie kampusu. Transfer samolotowy. 

kurs Comfort - Dublin

Malta

Malta, szkoła Easy School of Languages, 11-17 lat – szkoła oferuje dwa wakacyjne ośrodki nauczania. Kurs Southern Junior Programme z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej odbywa się w Marsascale -  w malowniczej zatoce, która zachwyca wielobarwnymi statkami rybackimi. Z kolei St Paul’s Bay to popularny kurort nad zatoką z licznymi atrakcjami dla amatorów sportów wodnych. To tu odbywa się kurs Northern Junior Programme, gdzie kursanci zakwaterowani są w 4* hotelu. Transfer samolotowy.

kurs Comfort - Malta

Cypr

Episkopi, szkoła English in Cyprus, 7-17 lat - kurs Junior Summer Camp odbywa się w spokojnej miejscowości, łączącej piękne plaże, starożytne zabytki oraz warunki do uprawiania licznych sportów. Na Cyprze można spotkać najbardziej słoneczny klimat nad Morzem Śródziemnym. Kursanci zakwaterowani są w 3* hotelu, położonym 3 min spacerem od szkoły. Transfer samolotowy.

kurs Comfort - Cypr

Hiszpania

Alicante, szkoła Proyecto Espanol, 12-17 lat - miasto położone na jednym z najpiękniejszych hiszpańskich wybrzeży, na Costa Blanca. Ośrodek nauczania znajduje się w samym centrum miasta, gdzie kurs Summer Camp oparty jest na obcowaniu z kulturą i historią Hiszpanii, który zachęca do szlifowania swojego hiszpańskiego także poza lekcjami w klasie. Kursanci mieszkają u rodzin goszczących, zlokalizowanych max. 15 min spacerem od szkoły. Transfer samolotowy.

kurs Comfort - Alicante

USA

Malibu/ Los Angeles, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się na terenie Uniwersytetu Pepperdine, zlokalizowanego w zachodniej części kalifornijskiego wybrzeża z łatwym dostępem do największych atrakcji takich jak Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills czy Disneyland. Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu w akademikach. Bezpośredni przelot samolotem Warszawa - Los Angeles. Kurs 3-tygodniowy.

kurs Comfort - Los Angeles

Nowy Jork, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się w Bronxville, bezpiecznym miasteczku uniwersyteckim na przedmieściach Nowego Jorku. W zaledwie 30 min jazdy możemy dostać się do Manhattanu i atrakcji miasta: Statuy Wolności, Empire State Building, Time Square, Central Parku czy Mostu Brooklińskiego. W programie 10 całodniowych wycieczek. Kurs 3-tygodniowy. Kursanci mieszkają w akademiku na terenie kampusu. Transfer samolotowy.

Kurs Comfort - Nowy Jork


Zobacz pełną listę kursów COMFORT tutaj.

Zapoznaj się także z naszą ofertą wakacyjnych kursów dla dzieci i młodzieży w szkołach PREMIUM - zobacz więcej

Izabela Drożdż

Zobacz także: