Gdzie wyjechać na kurs językowy w wakacje? Oferta dla dzieci i młodzieży

9 września 2020 r.

Z myślą o młodych kursantach opracowaliśmy wakacyjne kursy językowe do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii na Maltę, Cypr oraz do USA. Właśnie te kursy możecie znaleźć w promocyjnej cenie do 10 stycznia!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalne kursy z opiekunem polskojęzycznym, które nazwaliśmy kursami COMFORT. Przez cały pobyt na kursie uczestnik jest nadzorowany nie tylko przez anglojęzyczną kadrę szkolną ale także przez opiekuna ATAS, który dba o prawidłowy przebiegiem kursu i odpowiednie warunki. Kursy COMFORT goszczą w naszej ofercie już od jakiegoś czasu i cieszą się coraz większa popularnością wśród kursantów, dlatego też również tutaj nie zabraknie nowych kierunków.

W Wielkiej Brytanii przygotowaliśmy aż 5 nowych kursów. Jak wiemy Wielka Brytania podzielona jest na dwa kraje: Anglię i Szkocję – w stolicy tego drugiego, możecie znaleźć nasz kurs językowy z opiekunem ATAS. Zatem Edynburg to jedno z głównych centrów naukowych i kulturalnych Wielkiej Brytanii, gdzie mieszczą się aż 4 uniwersytety. Miasto słynie z licznych imprez i festiwali a jedną z najbardziej znanych jest Edinburgh International Festival. Zajęcia w szkole Mackenzie School of English odbywają się w dwóch ośrodkach w zależności od wybranego zakwaterowania. Wybierając akademik, kursanci będą uczęszczać na kurs w ośrodku Merchiston Castle, który znajduje się w spokojniej, zielonej okolicy. Z kolei mieszkając u rodziny goszczącej, zajęcia odbędą się w ośrodku Leith, mieszczący się w kilkuminutowej odległości od plaży i centrum miasta.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Kurs w Marchants Hill to zdecydowanie odskocznia dla osób, które nie lubią miejskiego zgiełku. Jest to także oferta dla najmłodszych (wyjazd od 7 lat) wraz z najkrótszym terminem trwania (9 dni) z transportem autokarowym. Marchants Hill znajduje się w hrabstwie Surrey, w okolicy Guildford i zachwyca rozległymi, zielonymi terenami. O charakterze miejsca świadczy także samo zakwaterowanie w drewnianych domkach na terenie ośrodka. Spokojna okolica wśród lasów sprzyja nie tylko nauce języka ale uprawianiu sportu w jego naturalnym środowisku. Na kursantów czekają dodatkowo dwie wycieczki do Oxfordu i Windsoru.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Kolejne trzy kursy na naszej liście, odbywają się w miejscowościach, które możecie już znać z poprzedniego roku – Bournemouth, Brighton i Londyn. Sam charakter kursów oraz ośrodki nauczania są jednak inne.
Szkoła Richard Language College oferuje zajęcia w nadmorskim mieście, nad kanałem La Manche – w Bournemouth. Ośrodek nauczania ma w swojej ofercie dwa rodzaje kursu wakacyjnego: program Clas dla osób w wieku 12-17 lat (20 lekcji w tygodniu) oraz intensywny program Integra z 28 lekcjami w tygodniu dla kursantów od 16 do 21 roku życia. Młodzież zakwaterowana jest u starannie dobranych rodzin goszczących.

Udając się do nadmorskiego kurortu, trafimy do Brighton, gdzie szkoła Emabassy Summer organizuje swój wakacyjny kurs językowy. Fantastyczny ośrodek nauczania University of Sussex znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. Co więcej, jest to jedyny kampus uniwersytecki w Anglii otoczony przez Park Narodowy, gdzie zielone tereny łączą się z nowoczesną architekturą. Kursanci mieszkają na terenie kampusu, w akademikach.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

W tym roku na liście kursów Comfort znalazły się także pozycje, które wcześnie mieściły się w naszej standardowej ofercie.

Wielka Brytania

Brighton, szkoła Brighton Language College, 12-17 lat -  jeden z najpopularniejszych kurortów Anglii o niepowtarzalnej studenckiej atmosferze. Zajęcia odbywają się w centrum miasta, blisko plaży. Poza wakacyjnym kursem językowym do wyboru dla starszej młodzieży (15-17 lat) jest intensywny program Global Leadership. Kursanci zakwaterowani są u rodzin goszczących. Transport autokarowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Bournemouth, szkoła Southbourne School, 9-16 lat - Kurs w Collegiate School odbywa się w tradycyjnej brytyjskiej szkole z internatem. Ośrodek nauczania znajduje się nad samym morzem. Kursanci zakwaterowani są w akademiku na terenie 3-hektarowego kampusu, który oferuje wiele atrakcji przybyłym uczniom. Transfer samolotowy.

Cambridge, szkoła Select English, 13-17 lat - kurs w słynnym mieście uniwersyteckim. Renomowana szkoła stawia na indywidualne podejście do uczniów, bogaty program nauczania oraz integrację w międzynarodowym środowisku. W ofercie zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS , Cambridge, UK

Eastbourne, Twin Group, 10-17 lat - kurs odbywa się w małym i bezpiecznym mieście, który jednocześnie jest popularnym nadmorskim kurortem. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z XVII wieku, gdzie piękny kampus położony jest zaledwie 15 min od plaży i centrum miasta. Kursanci zakwaterowani są w akademiku na terenie szkoły. Transfer autokarowy.

Londyn, szkoła Embassy Summer, 13-17 lat, 18-25 lat - Szkoła mieści się na terenie renomowanego kampusu Univeristy College London, w centrum miasta tuż obok Oxford Street. Kursanci zakwaterowani są w akademiku, oddalonym 5 min spacerem od szkoły. W tym roku kurs oferowany jest też starszej młodzieży (do 25 roku życia).

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Lymington, szkoła English Naturally, 11-17 lat – typowe angielskie miasto znajdujące się w pobliżu morza oraz Parku Narodowego New Forest National Park, znane jako słynny ośrodek żeglarstwa. Szkoła mieści się w centrum miasta. Dla starszej młodzieży (powyżej 16 roku życia) jest także oferta Work Experience, gdzie zamiast zajęć pozalekcyjnych kursanci mogą zdecydować się na praktyki. Zakwaterowanie u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Oxford, szkoła Kings, 14-17 lat - Kurs w najstarszym i najsłynniejszym mieście uniwersyteckim świata. Kolebka wielu zabytków oraz scena filmowa Harrego Pottera. W programie  także wycieczka do innego miasta np. Londyn, Bath, Portsmouth. Do wyboru zakwaterowanie w akademiku albo u rodziny goszczącej. Transport samolotowy.

Petersfield, szkoła English Naturally, 11-17 lat - bezpieczne i typowe angielskie miasteczko, położone na terenie Parku Narodowego. W ofercie Work Experience - praca zawodowa, dla osób powyżej 16 roku życia. Kursanci mieszkają u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Swanage, szkoła Harrow House, 11-17 lat -  nadmorska miejscowości  z długimi piaszczystymi plażami i międzynarodowym charakterem. Program przygotowany przez szkołę łączy naukę w klasach z bogatym programem zajęć sportowych. Młodzież mieszka na terenie kampusu w akademiku. Transfer samolotowy.

Irlandia

Dublin, szkoła Emerald Cultural Institute, 11-17 lat -  stolica i zarazem największe miasto Irlandii, kolebka licznych muzeów oraz galerii sztuki. Zajęcia odbywają się na terenie najnowocześniejszego kampusu, w centrum nauczania Marino Institute. Renomowana szkoła kładzie nacisk na umiejętności swobodnego komunikowania w języku angielskim. Zakwaterowanie do wyboru w akademiku albo u rodzin goszczących. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Malta

Malta, szkoła Easy School of Languages, 11-17 lat – szkoła oferuje wakacyjny kurs w miejscowości Mosta. Mieści się ona w centrum miasta, w niedalekiej odległości od zatoki St Paul’s Bay - popularnego kurortu z licznymi atrakcjami dla amatorów sportów wodnych. Kursanci zakwaterowani są w 4* hotelu. Transfer samolotowy.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Cypr

Episkopi, szkoła English in Cyprus, 7-17 lat - kurs odbywa się w spokojnej miejscowości, łączącej piękne plaże, starożytne zabytki oraz warunki do uprawiania licznych sportów. Na Cyprze można spotkać najbardziej słoneczny klimat nad Morzem Śródziemnym. Kursanci zakwaterowani są w 3* hotelu, położonym 3 min spacerem od szkoły. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

USA

Malibu/ Los Angeles, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się na terenie Uniwersytetu Pepperdine, zlokalizowanego w zachodniej części kalifornijskiego wybrzeża z łatwym dostępem do największych atrakcji takich jak Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills czy Disneyland. Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu w akademikach. Bezpośredni przelot samolotem Warszawa - Los Angeles. Do wyboru kurs 2 lub 3-tygodniowy.

Nowy Jork, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się w Bronxville, bezpiecznym miasteczku uniwersyteckim na przedmieściach Nowego Jorku. W zaledwie 30 min jazdy możemy dostać się do Manhattanu i atrakcji miasta: Statuy Wolności, Empire State Building, Time Square, Central Parku czy Mostu Brooklińskiego. W programie 6 całodniowych wycieczek (kurs 2-tygodniowy) lub 10 wycieczek (kurs 3-tygodniowy). Kursanci mieszkają w akademiku na terenie kampusu. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Zobacz pełną listę kursów COMFORT tutaj.

Zapoznaj się także z naszą ofertą wakacyjnych kursów dla dzieci i młodzieży w szkołach PREMIUM - zobacz więcej

Zobacz także: