Gdzie wyjechać na kurs językowy w wakacje? Oferta dla dzieci i młodzieży

Z myślą o młodych kursantach opracowaliśmy wakacyjne kursy językowe do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii na Maltę, Cypr oraz do USA. Właśnie te kursy możecie znaleźć w promocyjnej cenie do 10 stycznia!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalne kursy z opiekunem polskojęzycznym, które nazwaliśmy kursami COMFORT. Przez cały pobyt na kursie uczestnik jest nadzorowany nie tylko przez anglojęzyczną kadrę szkolną ale także przez opiekuna ATAS, który dba o prawidłowy przebiegiem kursu i odpowiednie warunki. Kursy COMFORT goszczą w naszej ofercie już od jakiegoś czasu i cieszą się coraz większa popularnością wśród kursantów, dlatego też również tutaj nie zabraknie nowych kierunków.

Multikulturowe miasto na Florydzie, gdzie sezon na sporty wodne trwa przez cały rok to nasza pierwsza propozycja na lato 2020. Chcąc spędzić wakacje na najpiękniejszych amerykańskich plażach, warto właśnie wybrać kurs w Miami, USA. Szkoła The Language Academy prowadzi swoje zajęcia na terenie prestiżowej uczelni St. Thomas University. Sam kampus mieści się w spokojnej dzielnicy Miami Gardens, 20 minut jazdy od centrum i plaży. Kursanci mieszkają w akademikach na terenie kampusu. Wakacyjny kurs w Miami to szansa na doświadczenie studenckiego życia w uniwersyteckim klimacie, gdzie lato nigdy się nie kończy.

Jeśli jednak wolisz andaluzyjski styl życia i smakowite tapas oraz pasjonuję cię nauka języka hiszpańskiego to mamy coś specjalnie dla Ciebie – kurs językowy w Maladze. Malaga mieści się w Costa del Sol, co w tłumaczeniu oznacza słoneczne wybrzeże. Region ten zachwyca piaszczystymi plażami oraz zabytkową architekturą dawnych cywilizacji. Ośrodek nauczania znajduje się w centrum miasta, kilka minut spacerem od plaży. Uczniowie zakwaterowani są w akademiku na terenie kampusu. Kurs Summer Camp, w szkole Enforex, pozwala na pogłębianie znajomości języka hiszpańskiego i poznanie kultury nie tylko w czasie lekcji, ale także podczas wycieczek oraz zajęć z hiszpańską młodzieżą.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Przenosząc się do Wielkiej Brytanii, przygotowaliśmy tutaj aż 5 nowych kursów. Jak wiemy Wielka Brytania podzielona jest na dwa kraje: Anglię i Szkocję – w stolicy tego drugiego, możecie znaleźć nasz kurs językowy z opiekunem ATAS. Zatem Edynburg to jedno z głównych centrów naukowych i kulturalnych Wielkiej Brytanii, gdzie mieszczą się aż 4 uniwersytety. Miasto słynie z licznych imprez i festiwali a jedną z najbardziej znanych jest Edinburgh International Festival. Zajęcia w szkole Mackenzie School of English odbywają się w dwóch ośrodkach w zależności od wybranego zakwaterowania. Wybierając akademik, kursanci będą uczęszczać na kurs w ośrodku Merchiston Castle, który znajduje się w spokojniej, zielonej okolicy. Z kolei mieszkając u rodziny goszczącej, zajęcia odbędą się w ośrodku Leith, mieszczący się w kilkuminutowej odległości od plaży i centrum miasta.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Kurs w Marchants Hill to zdecydowanie odskocznia dla osób, które nie lubią miejskiego zgiełku. Jest to także oferta dla najmłodszych (wyjazd od 7 lat) wraz z najkrótszym terminem trwania (9 dni) z transportem autokarowym. Marchants Hill znajduje się w hrabstwie Surrey, w okolicy Guildford i zachwyca rozległymi, zielonymi terenami. O charakterze miejsca świadczy także samo zakwaterowanie w drewnianych domkach na terenie ośrodka. Spokojna okolica wśród lasów sprzyja nie tylko nauce języka ale uprawianiu sportu w jego naturalnym środowisku. Na kursantów czekają dodatkowo dwie wycieczki do Oxfordu i Windsoru.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Kolejne trzy kursy na naszej liście, odbywają się w miejscowościach, które możecie już znać z poprzedniego roku – Bournemouth, Brighton i Londyn. Sam charakter kursów oraz ośrodki nauczania są jednak inne.
Szkoła Richard Language College oferuje zajęcia w nadmorskim mieście, nad kanałem La Manche – w Bournemouth. Ośrodek nauczania ma w swojej ofercie dwa rodzaje kursu wakacyjnego: program Clas dla osób w wieku 12-17 lat (20 lekcji w tygodniu) oraz intensywny program Integra z 28 lekcjami w tygodniu dla kursantów od 16 do 21 roku życia. Młodzież zakwaterowana jest u starannie dobranych rodzin goszczących.

Udając się do nadmorskiego kurortu, trafimy do Brighton, gdzie szkoła Emabassy Summer organizuje swój wakacyjny kurs językowy. Fantastyczny ośrodek nauczania University of Sussex znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. Co więcej, jest to jedyny kampus uniwersytecki w Anglii otoczony przez Park Narodowy, gdzie zielone tereny łączą się z nowoczesną architekturą. Kursanci mieszkają na terenie kampusu, w akademikach.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Ostatnią pozycją naszych nowości jest kurs w szkole Studio Cambridge w Londynie. Zajęcia odbywają się w wspaniałym kampusie the American International University, który zlokalizowany jest ekskluzywnej dzielnicy Londynu – w Richmond nad Tamizą. Do osób, które chcą doświdczyć uniwersyteckiego życia w stolicy Anglii kierowany jest właśnie program Sir William. Kursanci mają do wyboru kurs standardowy i intensywny oraz zakwaterowani są w akademiku, na terenie kampusu.

W tym roku na liście kursów Comfort znalazły się także pozycje, które wcześnie mieściły się w naszej standardowej ofercie.

Wielka Brytania

Brighton, szkoła Brighton Language College, 12-17 lat -  jeden z najpopularniejszych kurortów Anglii o niepowtarzalnej studenckiej atmosferze. Zajęcia odbywają się w centrum miasta, blisko plaży. Poza wakacyjnym kursem językowym do wyboru dla starszej młodzieży (15-17 lat) jest intensywny program Global Leadership. Kursanci zakwaterowani są u rodzin goszczących. Transport autokarowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Bournemouth, szkoła Southbourne School, 9-16 lat - Kurs w Collegiate School odbywa się w tradycyjnej brytyjskiej szkole z internatem. Ośrodek nauczania znajduje się nad samym morzem. Kursanci zakwaterowani są w akademiku na terenie 3-hektarowego kampusu, który oferuje wiele atrakcji przybyłym uczniom. Transfer samolotowy.

Cambridge, szkoła Select English, 13-17 lat - kurs w słynnym mieście uniwersyteckim. Renomowana szkoła stawia na indywidualne podejście do uczniów, bogaty program nauczania oraz integrację w międzynarodowym środowisku. W ofercie zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w akademiku. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS , Cambridge, UK

Eastbourne, Twin Group, 10-17 lat - kurs odbywa się w małym i bezpiecznym mieście, który jednocześnie jest popularnym nadmorskim kurortem. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z XVII wieku, gdzie piękny kampus położony jest zaledwie 15 min od plaży i centrum miasta. Kursanci zakwaterowani są w akademiku na terenie szkoły. Transfer autokarowy.

Londyn, szkoła Embassy Summer, 13-17 lat, 18-25 lat - Szkoła mieści się na terenie renomowanego kampusu Univeristy College London, w centrum miasta tuż obok Oxford Street. Kursanci zakwaterowani są w akademiku, oddalonym 5 min spacerem od szkoły. W tym roku kurs oferowany jest też starszej młodzieży (do 25 roku życia).

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Lymington, szkoła English Naturally, 11-17 lat – typowe angielskie miasto znajdujące się w pobliżu morza oraz Parku Narodowego New Forest National Park, znane jako słynny ośrodek żeglarstwa. Szkoła mieści się w centrum miasta. Dla starszej młodzieży (powyżej 16 roku życia) jest także oferta Work Experience, gdzie zamiast zajęć pozalekcyjnych kursanci mogą zdecydować się na praktyki. Zakwaterowanie u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Oxford, szkoła Kings, 14-17 lat - Kurs w najstarszym i najsłynniejszym mieście uniwersyteckim świata. Kolebka wielu zabytków oraz scena filmowa Harrego Pottera. W programie  także wycieczka do innego miasta np. Londyn, Bath, Portsmouth. Do wyboru zakwaterowanie w akademiku albo u rodziny goszczącej. Transport samolotowy.

Petersfield, szkoła English Naturally, 11-17 lat - bezpieczne i typowe angielskie miasteczko, położone na terenie Parku Narodowego. W ofercie Work Experience - praca zawodowa, dla osób powyżej 16 roku życia. Kursanci mieszkają u rodzin goszczących, transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Swanage, szkoła Harrow House, 11-17 lat -  nadmorska miejscowości  z długimi piaszczystymi plażami i międzynarodowym charakterem. Program przygotowany przez szkołę łączy naukę w klasach z bogatym programem zajęć sportowych. Młodzież mieszka na terenie kampusu w akademiku. Transfer samolotowy.

Irlandia

Dublin, szkoła Emerald Cultural Institute, 11-17 lat -  stolica i zarazem największe miasto Irlandii, kolebka licznych muzeów oraz galerii sztuki. Zajęcia odbywają się na terenie najnowocześniejszego kampusu, w centrum nauczania Marino Institute. Renomowana szkoła kładzie nacisk na umiejętności swobodnego komunikowania w języku angielskim. Zakwaterowanie do wyboru w akademiku albo u rodzin goszczących. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Malta

Malta, szkoła Easy School of Languages, 11-17 lat – szkoła oferuje wakacyjny kurs w miejscowości Mosta. Mieści się ona w centrum miasta, w niedalekiej odległości od zatoki St Paul’s Bay - popularnego kurortu z licznymi atrakcjami dla amatorów sportów wodnych. Kursanci zakwaterowani są w 4* hotelu. Transfer samolotowy.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

Cypr

Episkopi, szkoła English in Cyprus, 7-17 lat - kurs odbywa się w spokojnej miejscowości, łączącej piękne plaże, starożytne zabytki oraz warunki do uprawiania licznych sportów. Na Cyprze można spotkać najbardziej słoneczny klimat nad Morzem Śródziemnym. Kursanci zakwaterowani są w 3* hotelu, położonym 3 min spacerem od szkoły. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Hiszpania

Alicante, szkoła Proyecto Espanol, 12-17 lat - miasto położone na jednym z najpiękniejszych hiszpańskich wybrzeży, na Costa Blanca. Ośrodek nauczania znajduje się w samym centrum miasta, gdzie kurs językowy oparty jest na obcowaniu z kulturą i historią Hiszpanii, który zachęca do szlifowania swojego hiszpańskiego także poza lekcjami w klasie. Kursanci mieszkają u rodzin goszczących, zlokalizowanych max. 15 min spacerem od szkoły. Transfer samolotowy.

wakacyjne kursy językowe za granicą z opiekunem ATAS

USA

Malibu/ Los Angeles, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się na terenie Uniwersytetu Pepperdine, zlokalizowanego w zachodniej części kalifornijskiego wybrzeża z łatwym dostępem do największych atrakcji takich jak Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills czy Disneyland. Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu w akademikach. Bezpośredni przelot samolotem Warszawa - Los Angeles. Do wyboru kurs 2 lub 3-tygodniowy.

Nowy Jork, szkoła Kings, 12-17 lat - ośrodek nauczania znajduje się w Bronxville, bezpiecznym miasteczku uniwersyteckim na przedmieściach Nowego Jorku. W zaledwie 30 min jazdy możemy dostać się do Manhattanu i atrakcji miasta: Statuy Wolności, Empire State Building, Time Square, Central Parku czy Mostu Brooklińskiego. W programie 6 całodniowych wycieczek (kurs 2-tygodniowy) lub 10 wycieczek (kurs 3-tygodniowy). Kursanci mieszkają w akademiku na terenie kampusu. Transfer samolotowy.

wakacyjny kurs językowy z opiekunem ATAS

Zobacz pełną listę kursów COMFORT tutaj.

Zapoznaj się także z naszą ofertą wakacyjnych kursów dla dzieci i młodzieży w szkołach PREMIUM - zobacz więcej