Kursy Premium- jak wygląda kurs w prestiżowej szkole językowej?

6 grudnia 2021 r.

Wakacyjne kursy językowe za granicą stanowią dla młodzieży wspaniałą okazję do letniej zabawy, połączonej z nauką języka w przyjemnej i lekkiej formie – to naprawdę świetny pomysł na wakacje. Często jednak młodzi ludzie i ich rodzice czują, że chcą od kursu czegoś więcej, czegoś „ekstra”. W takim przypadku warto zdecydować się na jedną z prestiżowych szkół Premium, których bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nauka języka za granicą w prestiżowych szkołach

Przede wszystkim, prestiżowe szkoły językowe dokładają wszelkich starań by oferowany przez nie program nauczania był wyjątkowy i wyróżniał się na tle „zwykłych” wakacyjnych kursów językowych. Z tego powodu proponują niestandardowe programy, stawiające na rozwój nie tylko umiejętności językowych, ale też zainteresowań i pasji uczniów. I tak na przykład w ośrodkach szkoły Bede’s odnaleźć można profesjonalne zajęcia sportowe w języku angielskim, lekcje tańca, fotografii, kreatywnego pisania, projekty badawcze. Z kolei szkoła Kensington Park School pozwala uczestniczyć w kursach akademickich na najwyższym poziomie, a English Naturally posiada własne, autorskie materiały dydaktyczne, które uwzględniają zainteresowania młodych uczestników oraz jej kursanci powyżej 16 roku życia w ramach zajęć pozalekcyjnych pracują nad projektem językowym Business and the Environment.  Centrum nauczania Exportise łączy natomiast naukę języka angielskiego w klasie z jednym wybranym przez uczestnika blokiem tematycznym: sportowym, muzycznym lub tanecznym, a Earlscliffe Summer posiada ponad 25-letnie doświadczenie w przygotowaniu studentów zagranicznych do studiowania na wyższych uczelniach jak: Oxford, Cambridge, Stanford. Ponadto szwajcarska szkoła Swiss Language Club daje możliwość poznania nowego języka: mandaryńskiego, rosyjskiego czy hiszpańskiego poza programowym językiem angielskim, francuskim lub niemieckim. Każda ze szkół Premium oferuje swoim kursantom coś „ponad”.

zagraniczny kurs w szkole premium

Niezwykle ważna jest tu także świetnie dobrana i przygotowana kadra szkolna. Lekcje prowadzone są przez native speakerów posiadających duże doświadczenie w nauczaniu młodzieży z całego świata i podchodzących indywidualnie do każdego ucznia. Wnikliwa obserwacja postępów w nauce pozwala im prowadzić zajęcia tak, aby rozwijać te obszary, w których uczniowie są mocni, równocześnie nie zaniedbując tych, które wymagają jeszcze większej pracy. Dzięki temu każdy z kursantów ma poczucie, że poczynił realne i znaczące postępy w nauce języka. Również instruktorzy prowadzący zajęcia dodatkowe są profesjonalistami, doskonałymi w swojej dziedzinie; dzięki temu młodzież ma szansę naprawdę rozwinąć swoje pasje i umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc w gronie rówieśników oraz – rzecz jasna – wciąż ćwicząc język obcy w praktyce. Nie zapominajmy też, że prestiżowa szkoła równa się opieka na najwyższym poziomie: w szkołach Premium nadzór nad uczniami sprawuje większa niż standardowo liczba opiekunów (jeden opiekun na zaledwie kilku kursantów), zawsze dyspozycyjnych i chętnych do pomocy. Ponadto na kampusach zwykle obecna jest pielęgniarka, która w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania błyskawicznie może udzielić niezbędnej pomocy.

zagraniczny kurs w szkole premium

Jednym z decydujących czynników przy wyborze szkoły językowej często jest też pragnienie, by uczyło się w niej jak najwięcej kursantów z całego świata; szkoły Premium wychodzą naprzeciw również temu oczekiwaniu. Aby zapewnić jak najlepszy mix narodowości i uniknąć sytuacji, w której duża część klasy porozumiewa się ze sobą w swoim ojczystym języku, przewidziane są limity przyjęć dla uczniów z poszczególnych krajów. Dzięki temu grupy są naprawdę międzynarodowe, a młodzież nieustannie porozumiewa się w języku angielskim. To gwarantuje ciągłe praktykowanie języka, a przy tym pozwala zawierać przyjaźnie z ludźmi z całego świata; to wspaniałe, wielokulturowe doświadczenie.

zagraniczny kurs w szkole premium

Wreszcie, szkoły Premium gwarantują naukę w fantastycznych warunkach i usługi najwyższej jakości. Same ośrodki szkolne położone są najczęściej na terenie dużych, zielonych kampusów, wyposażonych w najnowocześniejsze udogodnienia. Młodzież uczy się tam, a także mieszka w szkolnych akademikach, dzięki czemu nie ma konieczności uciążliwych dojazdów do szkoły. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia maksimum bezpieczeństwa, ale też jest dla uczniów niepowtarzalnym doświadczeniem – kurs odbywający się na kampusie tradycyjnej brytyjskiej szkoły pozwala im poczuć się jak bohaterowie „Harry’ego Pottera”!

zagraniczny kurs w szkole premium

Dostępne w naszej ofercie szkoły Premium wyróżniają się wszystkimi wspomnianymi cechami, a liczne posiadane przez nie rekomendacje są gwarancją usług najwyższej jakości. Uczniowie mogą wybierać spośród wielu ciekawych lokalizacji. Prestiżowe kursy odbywają się w nadmorskich kurortach, takich jak Seaford, Dicker czy Folkestone; w stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie, a także w położonych na pięknych, zielonych terenach Lancing, Windlesham. Zapraszamy także do Szwajcarii - do kurortu górskiego połóżonego u podnórza Alp - Leysin, gdzie pod czujmym okiem native speakerów można szlifować naukę języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Każde z tych miejsc jest na swój sposób niezwykłe i gwarantuje swoim uczniom niezapomniane wrażenia, naukę na najwyższym poziomie, wspaniały wypoczynek połączony z prawdziwym rozwojem osobistym.

Sprawdź dostępną ofertę kursów Premium

zagraniczny kurs w szkole premium

 

Zobacz także: